Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Монолог.здєсь 😁
Añadido 14 jul. 2024

Монолог.здєсь 😁

@monologue_here
Número de suscriptores: 2 046
Fotos: 11,400
Videos: 573
Enlaces: 308
Descripción:
Дуже залежний нежурналістський проєкт вигаданих жартівливих церковних новин, сповнених оціночними судженнями
Fuente

Монолог.здєсь 😁 | В Сурозькій єпархії РПЦ в приміщенні кафедрального собору в Лондоні пр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Монолог.здєсь 😁 Монолог.здєсь 😁 @monologue_here
939 Vistas/Alcance 2025-12-09 16:03 Mensaje №10644
🧐🧐🧐В Сурозькій єпархії РПЦ в приміщенні кафедрального собору в Лондоні пройшли єпархіальні збори. І фото з цього заходу породжує цікаві питання.Перше, що на цих зборах робив клірик київського храма свт. Спиридона (настоятель о. Миколай Данілєвіч) - протоієрей Нікіта Козлов, який втік в Британію минулого рокуВін вже в штаті Сурозької єпархії РПЦ? Хто дав йому відпускну грамоту? Невже керівництво "фактично автокефальної" УПЦ МП за сприяння його "патріота"-настоятеля о. Данілєвіча? Більше того, взяти в штат його можуть тіки указом Кірілла,а його не було.Також прикметно, що участь в зборах взяв і нардеп-втікач Артем Дмитрук, який розказує на суді в Британії, що українська влада його переслідує, бо він іподиякон УПЦ МП. Знову ж дивина, якщо Дмитрук з УПЦ МП, то чому він ходить на богослужіння та на єпархіальні збори в собор РПЦ. Бо УПЦ МП та РПЦ одна Церква? А чому ж тоді адвокат Дмитрука та УПЦ МП Боб Амстердам каже, що ні не одна.Ох ці міжнародні прояви "фактичної автокефалії" УПЦ МП!)))#серйозніновини