Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🐘🔺🍉✙| Жидівські н8сен8тниці | מגזין ארגון הנוער היהודי טלגרם |🏳‍🌈🚫 #ЖидТґ
Añadido 14 jul. 2024

🐘🔺🍉✙| Жидівські н8сен8тниці | מגזין ארגון הנוער היהודי טלגרם |🏳‍🌈🚫 #ЖидТґ

@molidizhna_org_ZhidNisenitnici
Número de suscriptores: 305
Fotos: 6,570
Videos: 2,780
Enlaces: 1,180
Descripción:
• @lirik_ua - типу головний • @Zhidocontent_bot - сюди кидають меми • Підтримати копійкою - https://send.monobank.ua/jar/12Yoh9AuxB
Fuente

🐘🔺🍉✙| Жидівські н8сен8тниці | מגזין ארגון הנוער היהודי טלגרם |🏳‍🌈🚫 #ЖидТґ | У медіасегменті з’їбунцівFM існує образливе відчуття меншовартості — т...

У медіасегменті з’їбунцівFM існує образливе відчуття меншовартості — тобто коли вони бачать інтерв’ю військових, які кажуть про те, що військові мають вищий соціальний статус, ніж інші.У свою чергу з’йобики дуже ображаються, питають, якого хуя, і чому це Микола з окопу, який до війни хвости коровам крутив, наразі вважається елітнішим за нього — борця за правду, який тікав із країни полями й річками.Чому український народ піддакує тіпам, які ями копають, більше, ніж борцям зі злочинною владою?Борчині за Бугра відірвані від війни, від реальності, в якій зараз живе український народ.У їхній інформаційній бульбашці головна трагедія — не обстріли, не вбивства і не просування росіян по чужих домівках, а те, що вони перелякані підараси, які кинули свій дім і тепер намагаються якось виправдати своє становище й повернутися, при цьому нихуя не роблячи.Ми давно психологічно змінились. У суспільстві домінує повага до сили, до дій, до вкладу у війну. Хіба може з’їбун вписатися в таку двіжуху?Як взагалі тіп, який дезертирував із країни, при поверненні може вважати себе на рівні з тими, хто воював, працював, донатив і гнувся на роботі на користь країни?Ти або влітаєш у нормальну двіжуху, або обісцяний лежиш на дорозі — іншого не дано.Людей, які воювали, донатили, працювали — в рази більше, ніж тих, хто абсолютно нічого не робив, крім як пиздів.Отже, вектор задає більшість.Є багато історій, багато трагедій, і люди змушені були виїжджати — це нормально.Чи можна їх за це корити? Ні.Але можна — і треба — корити за те, що ти асоціюєш себе з патріотом, українцем, людиною, яка хоче жити в Україні, при цьому нічого не робиш, окрім як дрочиш на коментарі, але вимагаєш рівних прав із тими, хто боровся й допомагав.І ще одне: в інтерв’ю про привілеї військові ніколи не кажуть, що всі мають цілувати їм п’яти чи ставити їх на п’єдестал.Ніхто не вимагає собі статусу “сапфірового громадянина”, якому все можна. Просто йдеться про елементарну повагу до людини, яка пішла захищати країну.Але блогери-з’йобки подають це так, наче військові вимагають боярських привілеїв.І цим вони прогрівають своїх гоїв на неповагу до військових — мовляв, гої це “вищий народ”, бо не попиздили воювати за Зелебобу, бо “вищий народ” розумніший за каструлі.Більше ніж впевнений: за кілька років ці самі з’йобки, повернувшись, почнуть качати тему, що військовим привілеї УБД не потрібні, бо “не заслужили”.Чому, мовляв, у військового є УБД, а в Олєшка, який воював на інформаційному фронті — нема?Коротше — все хуйня, пацани. Ображених попусків у цій країні давно не сприймають за людей.Ти або борешся, допомагаєш і підтримуєш, або обісцяний лежиш у канаві, щось там попездюючи.Іншого не має.До речі, в “клуб еліти” потрапити доволі просто — достатньо просто допомагати.А не зайобувати псевдоінтелектуальними висєрами, ціна яким — 50 рублів за коментар.У царстві воїнів немає поваги до переляканих піздаболів.Написати нам | Мерч | Підтримати канал