Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Видавництво Molfar
Añadido 14 jul. 2024

Видавництво Molfar

@molfarpublish
Número de suscriptores: 4 233
Fotos: 783
Videos: 85
Enlaces: 300
Descripción:
📖 Читай, мрій, фантазуй – вже сьогодні 📖 Сайт видавництва https://molfarpublishing.ua/ Для особистого зв'язку з питань співпраці / замовлень @nadiyka_army
Fuente

Видавництво Molfar | Після першої частини манґи Дівчинка з Того Боку я була налаштована зак...

Logotipo de la comunidad de telegram - Видавництво Molfar Видавництво Molfar @molfarpublish
2 670 Vistas/Alcance 2026-04-19 16:35 Mensaje №873
Після першої частини манґи Дівчинка з Того Боку я була налаштована закохатися в другий том, але він вирішив все ускладнити 😅:🌀 історія стала більш заплутаною. Так, вона досі красива, містична та драматична, але іноді була не впевнена: я це правильно зрозуміла чи ні?;🚄 перший том був цілком самостійним, хоч і з завʼязкою на продовження. А другий — більш транзитний. У ньому немає чітких точки А та точки Б.Але дещо залишилося незмінним. Головні герої, Майстер та Шіва, абсолютно прекрасні і взагалі мої улюблені. Вони несуть за собою стільки підтримки, співпереживання та тепла, що неможливо не полюбити. І саме у третій частині всі емоції посилюються.Завʼязка стає сильнішою, драматичність суттєво наростає, а рівень переживання за героїв різко злітає вгору.Майстер 💔Його опіка та захист маленької дівчинки — це подорожник для серця емпатів. Він з тих героїв, які запамʼятовуються і ти вболіваєш за те, щоб у нього все було добре.(нагадав мені Кастієля, якого зіграв Міша Колінз у серіалі Надприродне — такий же відданий)Як коротенький висновок: поки що перший та третій том — мої улюблені, але їх би не було без другого 😌@molfarpublish, сподіваюся, що на Книжковій Країні на вашому стенді буде 4-й том, бо я за ним прийду 😏