Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Mishchyshyn Phil UA
Añadido 14 jul. 2024

Mishchyshyn Phil UA

@mishchyshyn_phil_ua
Número de suscriptores: 566
Fotos: 2,370
Videos: 297
Enlaces: 1,850
Descripción:
Про життя та події, без претензій на істину в останній інстанції.
Fuente

Mishchyshyn Phil UA | Післямова до теми.Вчора рішенням Кабміну ліквідовано перший університе...

Logotipo de la comunidad de telegram - Mishchyshyn Phil UA Mishchyshyn Phil UA @mishchyshyn_phil_ua
368 Vistas/Alcance 2025-06-12 09:44 Mensaje №5642
Післямова до теми.Вчора рішенням Кабміну ліквідовано перший університет Української держави утворений гетьманом Скоропадським😡. Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка приєднали до Подільського державного університету. До вчорашнього дня в нашому місті функціонувало два універи: класичний та спеціалізований аграрно-технічний. Вчора наше місто втратило статус міста в якому є і класичний університет і спеціалізований. Нажаль ми отримали монстра ймення якому поки немає. Нині сучасне тлумачення терміну "класичний університет" включає в себе природничо-наукові, соціально- гуманітарні й економічні напрями університетської освіти.Інший напрямок класичного розподілу освіти це політехнічні вузи. І окремою нішею йдуть спеціалізованІ. Що зробили в нашому випадку? Приєднали класичний університет до спеціалізованого вишу, оскільки дивлячись на факультети Подільського державного університету зміна назви спеціалізацію цього ВУЗу як аграрно-технічного не змінила. Де ще є приклади такого освітнього "франкінштейнстсва"? У виконанні реформаторів яких ще країн? Тепер ініціаторам головне не зупинятися та взятися нарешті за себе і об'єднати до прикладу Міносвіти з Міністерством аграрної політики та продовольства в одне Міністерство аграрної політики та продовольства пам'яті науки та освіти🙄А що? В такому об'єднаному міністерстві можливо сама аура буде ще активніше впливати на мізкову активність реформаторів, може проростуть зерна ще якихось "угарних" ідей🙄Слава Богу, що в ЗСУ поки не об'єднуть танковий інститут з льотним🙄А якщо серйозно то я вірю, що так все не буде. Після війни спаде зелений морок і я думаю що в тих хто прийде за ними вистачить політичної волі повернути ситуацію до рамок здорового глузду.P.S. В обидвох наших ВУЗах які якийсь час будуть одним працює ціла купа моїх друзів та добрих знайомих. Бажаю їм терпіння.