Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міркувальня | Савчук Назар
Añadido 14 jul. 2024

Міркувальня | Савчук Назар

@mirkuvalnya
Número de suscriptores: 2 960
Fotos: 231
Videos: 7
Enlaces: 55
Descripción:
Міркувальня - це простір, де міркують. ✉️ Для зв'язку: @SavchukNazar
Fuente

Міркувальня | Савчук Назар | Найцінніше - не досвід, а відрефлексований досвід 💎Скільки людей щодня...

Logotipo de la comunidad de telegram - Міркувальня | Савчук Назар Міркувальня | Савчук Назар @mirkuvalnya
1 430 Vistas/Alcance 2025-06-25 16:59 Mensaje №289
Найцінніше - не досвід, а відрефлексований досвід 💎Скільки людей щодня отримують досвід і це ніяк не впливає на їхнє життя завтра. Безліч людей мають цінний досвід, але ніяк його не осмислили, не проаналізували, не зробили висновків, і в результаті цей досвід мало позитивно повпливав на їхнє життя. І ще одна проблема, що ефективно ділитися невідрефлексованим досвідом дуже важко або й неможливо, а інколи й недоречно.💬 Краще мало, але відрефлексованого досвіду, ніж багато, але неосмисленого.🔵Відрефлексований досвід, якщо коротко, - це пережитий людиною досвід, який був свідомо проаналізований, осмислений, а найкраще - ще й тезово прописаний.Далі приклад для кращого розуміння:⬇️ Приклад досвіду. Людина потрапила в конфлікт із кимось, де була розмова на підвищених тонах, перехід на особистості, звинувачення, і в результаті - зруйновані відносини. Приклад відрефлексованого досвіду.Людина осмислила свої попередні конфлікти й розуміє наступне:🟢Емоції - це олія у вогонь конфлікту.🟢Конфлікт - це найбільш енергозатратний і мотивацієспалюючий аспект у будь-якій справі.🟢Перехід на особистості - це шлях, який ніколи не приведе до рішення.🟢Навіть правду потрібно говорити з любов'ю, а люблячи, завжди потрібно «включати» правду.Вищеописані тези - це відрефлексований досвід, який легко передати та який легше (не означає обов'язково) буде застосований наступного разу.📖 Біблія каже: «Вникай в себе». Це справді працює.Щоб справді «вникнути», потрібно усамітнитися, «зачинити за собою двері» та приділити час для роздумів про пережите та пройдене.✏️ Осмислюймо, рефлексуймо, пишімо, говорімо, щоб це мало сенс для нас, для ближніх і дальніх.