Fuente
Мінімалка | Останні декілька днів ходжу і радію деокупації Херсону та думаю про 🍉...
2 740 Vistas/Alcance
2022-11-12 19:21
Mensaje №586
Останні декілька днів ходжу і радію деокупації Херсону та думаю про 🍉Тому не зміг пройти повз якийсь молодіжний магазин з імпортними продуктами.На вітрині побачив доволі дивний напій, який виробили в Кореї, імпортували в Польщу, а там фурою через кордон привезли до Львова. Напій "Chupa-Chups" з смаком кавунаВатафак мазафак, вони запхали цукорки в мінеральну воду і хочуть 67 гривень за 0.345мл. Скажу по секрету, але за ці гроші можна купити 7.5л "Моршинської" слабогазованої. Хоча і Cumбуча коштує по70+грн за 0.3, тому нема на шо жалітися. Курс бачили взагалі? В даному випадку ця бутилочка бачила і вону (корейська валюта), і злоті, точно там були замішані долари, а в кінці ромко купив цей напій гривневим пейпасом. Дизайн бутилочки приємний, логотип привертає увагу, але на фоні останній подій він ніщо, на відміну від кавунів, яких зображено 7 цілих та 5 кусочками.Також хочу відмітити що опис продукту написаний на 14 мовах, і там немає російської. Повага.не знаю жодну з цих мовНа запах як жуйка з смакому кавуна, на смак також.Не солодке, трішки освіжаюче, другий раз би не купив.Бо є багато цікавіших речей, пости ж потрібно писати)))Та і ніяка корейська вода не зможе замінити справжній Херсонський кавун🍉Ще раз всіх вітаю з цим історичним днем та ДЯКУЮ ЗСУ❤️