Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мінімалка
Añadido 20 dic. 2021

Мінімалка

@minimalka
Número de suscriptores: 1 505
Fotos: 7
Videos: 2
Enlaces: 226
Descripción:
[Мінімалка - Архів] Тепер канал я веду трішки в іншому форматі за ось цим посиланням: @samonerozvytok
Fuente

Мінімалка | ​Постів не було бо я нічого не купувавТільки "Моршинську" слабогазован...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мінімалка Мінімалка @minimalka
3 360 Vistas/Alcance 2022-07-27 19:57 Mensaje №578
Постів не було бо я нічого не купувавТільки "Моршинську" слабогазовану. Але про неї іншим разом. Сьогодні мова буде про найкращий аналог чіпсів, сухариків та інших, як каже моя баба "хімічних" продуктів.А саме кукурудзяні палички "Сірко" які продаються в "Рукавичці". Власне це єдина причина ходити в цей магазин коли через дорогу є "АТБ". Так от, коштує цей витвір мистецтва 23.99, хоча не так давно був по акції за 17 гривень. Головне - брати синю пачку, бо жовті - хуйня (вони не молочні).На пачці пише "Сірко також хоче палички" Вибач звісно Сірко, але сьогодні їх буду їсти я. Ти і на заводі їх можеш поїсти, який до речі знаходиться в Тернополі. Я був 2 рази в Тернополі, але не придумав жарт до цього речення.Ще на пачці пише "Сірко ремендує", і в мене немає причин йому не довіряти, тому приєднуюся.Оце приходжу додому, лягаю на ліжко без матраца, включаю відеоролики на відеохостингу з назвою "YouTube" і насолоджуюся життям та кукурудзяними паличками.Хоч і пачці їх багато, але закінчуються швидко, тому часто беру декілька. В такому випадку мінус це транспортування, бо 2 пачки не поміщаються в рюкзак, але я готовий показати світові що я буду сьогодні їсти, власне як і вам. Ще мінус в порівнянні з чіпсами в тому, що вони не заходять з пивом. Хоча, це лише моя теорія.Тому, будете мати можливість - не втрачайте.