Fuente
Мінімалка | Добрий ранок я проснусяО 5 ранку, повний сил і енергії, тому цей день...
1 630 Vistas/Alcance
2024-05-11 04:55
Mensaje №603
Добрий ранок я проснусяО 5 ранку, повний сил і енергії, тому цей день настав!Бо попередні дні пішли звісно не за планом, але то життя і тут не вгадаєш.Мій капітальний план змінити режим в четвер професійно провалився, адже прокинувся о 14 годині не розуміючи який сьогодні день, скільки років я спав та як не чув 4 будильників. Протягом дня я так і не роздуплився, хоча трішки роботи все таки зробив:- Офлайн робота, яка заключається в тому щоб на таксі повозити документи однієї компанії з точки А в точку Б зайняла 1 годину, та принесла дохід в розмірі 750 гривень.Люблю цю роботу, шкода шо вона буває лише декілька раз на місяць. Тому бюджет на виплату зарплати поповнився і зможе перекрити мені 15 робочих годин.- Монтування я стягнув лише 1 годину, повиправляв ше декілька недоліків, додумав трішки сценарій, тому тепер залишилось лише відзняти себе, виділити на монтаж ше годин 5, і можна закачувати в інтернет.- Читання книжки зайняло в мене 1 годину, бо через велику сонливість цей просец лише ще більше провокував лягти поспати.Читаю зараз "Сторітейлінг для очей, вух і серця" автора Марка Лівіна, яку колись давно купив за донат на ЗСУ, і місяці 3-4 вона просто припадала пилом.Коли дочитаю то напишу відгук.За ці місяці я ще прочитав книгу про прокрастинацію, і як розумієте відкладав цю справу часто...Тому за четвер було пророблено 3 години та зароблено 150 гривень. Це не багато, але це чесна праця, бо в п`ятницю було все ще гіршеДля відновлення режиму ліг спати десь о першій, але через психічні порушення, стрес та дурні думки які безперестанку лізли в голову заснути вийшло десь о 4, прокинутися о 8. За ці 4 години я напевно разів 5 прокидався від жахів, що є максимально неприємним процесом, та і чесно кажучи дуже давно такого не було..Шо поробиш.Тому вчорашній день повноцінно проєбланився, вийшло лише 2 години почитати книжку, що дорівнює 100 заробленим гривням. Хоч і продуктивність моментами жахлива, але це вже більше, ніж я зробив за весь попередній тиждень, і це прогрес.Тому згідно розрахунків, мені залишилось відпрацювати 148 годин за 21 день, а це вже 7 годин в день.Я обов`язково втягнуся в робочий процес...Можливо навіть і сьогодні.