Fuente
Міністерство економіки України | Представники Мінекономіки взяли участь у Бізнес-саміті ЄС-Україна в Бр...
1 200 Vistas/Alcance
2025-04-11 08:36
Mensaje №4477
🇪🇺🇺🇦 Представники Мінекономіки взяли участь у Бізнес-саміті ЄС-Україна в БрюсселіУчасть у форумі беруть також представники уряду Італії – як співорганізаторів URC-2025 та уряду Польщі, яка нині головує в Раді ЄС. Міністерство представляли заступник міністра Андрій Телюпа і директорка Департаменту залучення інвестицій та взаємодії з міжнародними організаціями Марина Хлистун. Учасники саміту обговорювали:▪️ інструменти зменшення ризиків для залучення інвестицій під час війни;▪️ практичні поради для бізнесу, як інвестувати в Україну вже зараз: механізми, інвестиційні програми та можливості;▪️ інвестиційний потенціал у галузі приватизації та державно-приватного партнерства;▪️ реальні історії успіху інвесторів, які працюють в Україні під час повномасштабної війни;▪️ страхування політичних ризиків для залучення довгострокових інвестицій.Представники Мінекономіки також мали ряд двосторонніх зустрічей з представниками міжнародних компаній, які розглядають вихід на український ринок.Більше: https://cutt.ly/HrfeOdXG