Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Goloka
Añadido 14 jul. 2024

Goloka

@milkchis
Número de suscriptores: 924
Fotos: 292
Videos: 115
Enlaces: 138
Descripción:
Ґолока — ферма щасливих корів
Fuente

Goloka | Ася:Доброго дня! Мене теж би зацікавила безлактозна продукція) якщо це...

Logotipo de la comunidad de telegram - Goloka Goloka @milkchis
750 Vistas/Alcance 2025-02-15 13:18 Mensaje №677
Ася:Доброго дня! Мене теж би зацікавила безлактозна продукція) якщо це можливо в майбутньому) Вперше замовила масло та йогурт на пробу. Все сподобалось, однозначно продукція відрізняється від магазинної. Все шукала порядного і добросовісного виробника молочної продукції, оскільки до магазинної якості багато питань. Тут не треба бути фахівцем, щоб банально на смак зрозуміти різницю між наприклад домашньою та магазинною сметаною, маслом та ін. На ринку купувати боюсь, родичів в селі не маю) А споживати якісну їжу хочеться- це ж наше здоровʼя. Купуєш творог в магазині дитині і думаєш, чи є там щось насправді корисне 🤷‍♀️ Планую ще спробувати іншу продукцію. Син дуже любить все кисломолочне. Сподіваюсь я не помилилась з вибором і нарешті матиму змогу купувати якісні молочні продукти для своєї родини.Валерій:Доброго дня, дякую за відгук. Я думаю що Ви можете пробувати вживати будь яку нашу продукцію,окрім молока.( Молоко зробити безлактозними не проблема але в малих об'ємах це не цікаво) А щодо інших продуктів - справа в тому, якщо там і є лактоза то в дуже незначній кількості, оскільки вся наша продукція виготовляється за допомогою спеціальних заквасок італійського виробництва, які під час своєї роботи харчуються саме лактозою чим власне її знищують в тій чи іншій мірі. Це відбувається навіть в йогуртах, сметані , кисломолочний сир, тощо.Тож смачного Вам🙏🙏🙏