Fuente
Кефірня // Syluet | Добре, що ми про погане, від жалю підари не дохнуть, а від дронів таки...
251 Vistas/Alcance
2026-01-31 08:20
Mensaje №2781
Добре, що ми про погане, від жалю підари не дохнуть, а від дронів таки дуже ефективно. Щоб підар помирав ще ефективніше, мене відправили у так зване відрядження під час якого я здобув навички польотів на оптиці. Враження наступні.Порівняно з радіо, оптика менш маневрина починаючи від висоти до поворотів. Якщо на радіо можна виставити певний кут дрону, відставити пульт і протягом польоту до цілі інколи коригувати його висоту, то на оптиці увесь політ доводиться тримати пульт і оминати рельєф не піднімаючи дрона вище 10м. Також оптику можна порівняти з змійкою. Це більше стосується району цілі. Намотувати кола навколо укриття досить небезпечно, бо можна натрапити на своє ж волокно і перервати його. Якщо на радіо їбе реб, то на оптиці обрив. За N кількість вильотів, вийшло 40% обривів. Очікував я кращих результатів, але вже як є. З опитикою і тип цілей міняється, нею ти не вбиваєш рандомного підара на дорозі, або висячу антену на мачті. Попасти у вхід до укриття також не є дуже ефективним. Маючи оптику, твоя задача залетіти якомога глибше всередину, аніж просто впасти на вході. Тут вже більше цінується хірургічна точність, аніж район цілі.Враження єбейші. Наробили біди багато, але можна краще. Доповідь завершив.