Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Три кванти опівночі
Añadido 14 jul. 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Número de suscriptores: 4 705
Fotos: 18,000
Videos: 1,360
Enlaces: 3,910
Descripción:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Fuente

Три кванти опівночі | Завершив зйомки другої частини відео про космоопери, першу вже частков...

Logotipo de la comunidad de telegram - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
700 Vistas/Alcance 2024-08-11 17:55 Mensaje №5895
Завершив зйомки другої частини відео про космоопери, першу вже частково монтую. В цілому мені подобається як вийшло, десь про якісь книги я розповів більше, десь зовсім трішки. Космічні опери - складний матеріал, бо часто там багато книг й всі події повʼязані. Та ж “Експансія”, фактично в фіналі книги знаходиться весь початок циклу, але якщо розповісти про протомолекулу, то це вже досить жорсткий спойлер.Історію космічної опери розбив на три глави, дві додав в першу частину відео й третю в другу частину, в цілому вийшло непогано, плюс там додатково згадую купу авторів та книг у жанрі.Олеся Бердника “Шляхи титанів” не додавав, все ж таки це досить специфічна книга, місцями вкрай застаріла, місцями може й не дуже зрозуміла сучасному читачу. Довго думав щодо “Стрибок у безодню” Андрія Ворона, вирішив, що вона піде в добірку сучасної української фантастики плюс буде окреме відео, або окремий топ української космічної фантастики, там же буде розіграш книги з підписом автора. Поки ще думаю як краще, я не можу про одну книгу розповідати в 3-4 відео, я просто почну повторюватися. Тому саме з української космоопери в добірку потрапила трилогія “Фаренго”, от цим книгам там точно саме місце. Буду намагатися встигнути з першою частиною відео на четвер, а там хто знає, невчасно захворів.До речі, питання тим хто читав “Експансію” та дивився серіал “Експансія” - наскільки серіал близько до книг? Я просто його не дивився ще, декілька серій тільки.