Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Три кванти опівночі
Añadido 14 jul. 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Número de suscriptores: 4 705
Fotos: 18,000
Videos: 1,360
Enlaces: 3,910
Descripción:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Fuente

Три кванти опівночі | Солпік” Олена Красносельська #4Я помилявся щодо промислового планктону...

Logotipo de la comunidad de telegram - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
749 Vistas/Alcance 2025-03-06 18:07 Mensaje №8782
📖 “Солпік” Олена Красносельська #4Я помилявся щодо промислового планктону та нанороботів в книзі "Солпік", не так зрозумів. Ось ще трохи про промисловий планктон та персонажів вже з мого сценарію до книги.Мені дуже сподобався Новіков, це персонаж який втілює собою ідеальне поєднання митця та науковця. Він створює неймовірні арт-обʼєкти, дуже тонко відчуваючи цей світ й водночас він працює з промисловим планктоном. Це мікроорганізми, що живуть у межах технологічних зон, побічний результат взаємодії між собою кіберфізичних систем виробництва на глобальному рівні. Це вже не живі організми але й не нано-роботи. Жива енергія. Саме завдяки крухтам, як стали називати одну одиницю цього кіберфізичного пилу став можливим синтез числа. Він хоче навчити людей літати. Ікар, який боїться впасти, але все одно робить спробу за спробою. Бо ні митець ні науковець інакше не можуть. Тільки поєднання уяви та наукових знань здатне призвести до чогось абсолютно нового. Таким був Ейнштейн, я недаремно використав його цитату про уяву. Марія Кюрі, Ньютон, Фермі, Тесла…де вони зараз? Я часто чую, що останні сто років ми лише поглиблюємо вже відкрите, крок вліво, крок вправо й трохи вверх а не кардинальних відкриттів, здатних перевернути всю науку немає. Частково, але я згоден з цим. Де наші ейнштейни? В 19 та 20 століттях фантасти описували початок двохтисячних років як еру, коли людство побудували космічні кораблі, вийшло у космос, має ідеальну медицину та довгий строк життя, познайомились з іншими расами Всесвіту. Де наші космічні кораблі? Лежать погребені під кілотоннами бомб, ракет, снарядів, танків та кулеметів які ми приготували для себе, а зверху схожі один не одного телефони, планшети, ноутбуки. На них стоїть чергова людина яка обіцяє, що наступного року людство точно буде на Марсі, а зараз пропонує купити айфон зі знижкою або піжаму з пінгвіном та труси з підсвіткою.Але я вірю, що попереду ще є час для Новікова, Шарпа, Матео й мадам Гогенської, яка готова вкласти в них гроші. Неймовірні персонажі, митці й науковці, погані й гарні, які колись обовʼязково змінять наш світ.#КаджитЧитає #НФ #Солпік #ОленаКрасносельська