Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МетЛа
Añadido 14 jul. 2024

МетЛа

@metla_ua
Número de suscriptores: 641
Fotos: 2,100
Videos: 111
Enlaces: 290
Descripción:
Метафізична Лабораторія: Практична магія на кожен день. Філіал групи в фейсбук. Головні теми: рунічна магія, Скандинавські боги та побутове чаклунство @Oksana_Frantseva
Fuente

МетЛа | 5 незрозумілих питань від клієнтів 👈під час магічної консультації😇та я...

Logotipo de la comunidad de telegram - МетЛа МетЛа @metla_ua
291 Vistas/Alcance 2025-02-04 18:51 Mensaje №2530
5 незрозумілих питань від клієнтів 👈під час магічної консультації😇та як з ними працює сучасний маг*1. Чи варто мені (щось) робити?- Я, руни та всі інші, крім вас, хз, що ви вкладаєте в формулювання "чи варто". Тому переформульовуємо на "Що буде, якщо я зроблю ...?" та далі вивчаємо відповіді.2. Скажіть, це - МОЯ людина? (Скажіть, він - ТОЙ самий?)- І знову: хз, що ви вкладаєте в це. Доволі часто ви й самі хз, тож на визначення дефініцій може піти не одна година. Тому вам будуть запропоновані варіанти: Що він відчуває до мене? Які в нього наміри...? Як я буду почуватися поруч з ним, якщо наші стосунки триватимуть?... та інше.3. Навіщо мені ця ситуація? 👀Напевно ви хотіли спитати щось про "кармічні уроки", спокутування провин чи іншу сумнівну хєрню, якої я не дотримуюсь. Це може бути викликано бажанням отримати хоча б щось корисне із жопної ситуації, що спіткала вас. Хоча би досвід, а з ним і гарантії, що подібне не повториться. Якщо ви вірите, що так це працює, я запропоную вам формулювання "Чому мене вчить ця ситуація?" або "Який висновок я маю зробить?"4. Чи суджено мені ...?Це запитання натякає на невідворотність Долі, на визначеність майбутнього, і ви цим монолітом цікавитеся, хоча мені незрозуміло щоб що. Натомість я вважаю, що ваше майбутнє залежить від ваших персональних рішень та дій, і ми вивчаємо усі ресурси та вірогідності, щоби якнайкраще цим скористатися.Щоби ви могли скористатися.Бо фаталізм - це найгірше із усього.5. Що мені потрібно насправді? 👻Одразу рояться рої запитань, які можна вам поставити для уточнення, але я вкотре згадую, що не працюю психологом, тому ми почнемо з чогось зрозумілого й в процесі до головного дійдем.*Взагалі можете не хвилюватися та приходити з будь-якими питаннями - для того й ваш маг-консультант, щоби допомогти їх сформулювать. Та вигадати купу нових, для прояснення деталей.Щоби ваші рішення були обгрунтованими й відповідальними, а контроль над Долею залишався у ваших руках #ОксанаФранцева