Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - мені
Añadido 14 jul. 2024

мені

@meniiiiiiiiiiiiiiii
Número de suscriptores: 70
Fotos: 725
Videos: 108
Enlaces: 159
Descripción:
"мені" - це канал для висловлення анонімної думки!! registration - @yatukiportfolio vp - @vpmeniiii
Fuente

мені | хочеться запитати у вас яку назву для цієї пісеньки придумати(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)...

Logotipo de la comunidad de telegram - мені мені @meniiiiiiiiiiiiiiii
77 Vistas/Alcance 2024-10-01 17:43 Mensaje №10625
хочеться запитати у вас яку назву для цієї пісеньки придумати(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)🔽Куплет 1:Втекли в ліс, мов у мрії,Змарнувавши всі надії.Там, де тиша, немає слів,Залишився лише пташок спів.Приспів:І знову серце б'ється в ритмі, В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіКуплет 2:Тіні грають на стежках,Наші спогади, як вітри в полях.Я не знаю як нам бути,Може краще все забути?Приспів:І знову серце б'ється в ритмі, В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіКуплет 3:Вітер шепоче таємниці,Згадки в серці, мов сни в нічній тиші.Кожен крок — нові надії, В тиші знайдемо ми свої мрії.Приспів:І знову серце б'ється в ритмі, В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіПриспів:І знову серце б'ється в ритмі,  В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіПриспів:І знову серце б'ється в ритмі,  В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіПриспів:І знову серце б'ється в ритмі,  В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіУ мене вже є декілька варіантів, але ще й хочеться почути ваші варіанти(⁠◕⁠ᴗ⁠◕)