Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Меланія Подоляк
Añadido 06 ene. 2025

Меланія Подоляк

@melaniyapodolyak
Número de suscriptores: 10 101
Fotos: 1,240
Videos: 201
Enlaces: 507
Descripción:
У зв‘язку з численними (нечисленними) проханнями підписників – канал Меланії Подоляк в Телеграмі. Ютуб – https://bit.ly/3gyNdmd Твіттер – https://twitter.com/MelaniePodolyak
Fuente

Меланія Подоляк | Я вчора краєм уха слухаю цю комісію з азартних ігор з Гетманцевим і чу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Меланія Подоляк Меланія Подоляк @melaniyapodolyak
2 780 Vistas/Alcance 2026-02-03 10:06 Mensaje №2154
Я вчора краєм уха слухаю цю комісію з азартних ігор з Гетманцевим і чую що він каже "а вот што би про ето сказав Павло Петриченко, автор петиції" і думаю ну єбать конєшно Данило ти і чорт.Але стримався, нічого про це не сказав не написав, бо, думаю, ну може просто в розпалі дискусії у людини вирвалось, ну сказанув зайвого, ну з ким не буває, така людина емоційна запальна, буває, охолоне, зрозуміє, передумає. Не передумав. Пишається. Окремо виклав в телеграмі щоб усі побачили - я, Данило Гетманцев, нє користі раді, а у виконання волі загиблого героя.Мушу нагадати людині, яка вчора питала, що б на це сказав Павло Петриченко, що якби вона справді прислухалася до слів Павла Петриченка, то вона б самостійно вскрилася, згідно з його керівними настановами.Воювати мертвими в принципі харам і дуже погана неетична історія. Воювати мертвими, які окремо зазначали, що ти чорт і вони хочуть бачити тебе не в парламенті а в тюрмі - окремий рівень підлого цинізму, доступний мало кому.Гетманцеву доступний.