Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Меланчине життя і книжки
Añadido 14 jul. 2024

Меланчине життя і книжки

@melanchyne
Número de suscriptores: 4 703
Fotos: 1,060
Videos: 36
Enlaces: 434
Descripción:
Блог про навколокнижкове та особисте. 📍Львів 📩 Для звʼязку можна писати тут — https://t.me/melanchyne?direct

👥 Número de suscriptores

4 703
Promedio/Día:: -13
Promedio/Tiempo:: -21
Promedio/Mes:: -48

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

У бібліотеці з'явилася новинка від Старого Лева — «Бджолине жало» Пола Мюррея.Мені її ще продала Юля Проліт, коли захоплено розказувала про цю книгу ще до виходу перекладу в 2024 році (так, мене легко переконати!). І скільки сидів-ждав, але всьо таки є.Книга отримала чималу публічну увагу (від звання найкращої книги 2023-го року у The New York Times до номінації на Букерівську премію і ще щонайменше 4 інші премії, які я нарахувала). Тож відгуки на неї коливаються від «боже, це були найдовші та дуже дивні 600+ сторінок» до «я захоплений кожною буквою, словом, ідеєю — це неймовірно!». На ґудрідсі вона має 148 тисяч оцінок, а середня — 3.87 ⭐️Тож лишилося найлегше (ха-ха!) — прочитати і сформувати власні враження. Мотивація, щоб зробити книжковий клуб за цією книгою — 📈І залишу анотацію, бо, читаючи відгуки, трохи наловила спойлерів собі:Роман сучасного ірландського прозаїка втягує читача в заплутану трагі­комічну історію респектабельної, на перший погляд, родини Барнзів. На тлі апокаліптичних настроїв економічної кризи й занепаду родинної справи Дікі та Імельда борсаються у плетиві зовнішніх викликів, потаємних спокус, родинних травм і внутрішніх химер, їхня вразлива дочка Кесс, яка захоп­люється літературою і прагне здобути освіту у Триніті-коледжі, застрягає в алко­гольній залежності; а підліток Пі-Джей — у світі геймерства й віртуальної реальності. Ця романна історія для читачів, які готові розплутувати світ свідомості героїв, стежити за роєм їхніх думок, почувань, інстинктів і таємниць, а також люб­лять викличні, іронічні, різноголосі й багатошарові літера­тур­ні тексти.
По-перше, я жостко пішла у всяке фентезійне і фантастичне (поки лише багато купую, але от як почну читати!) 😁😋🌒 «Фаренго. Тінь попередника» — я перепрошую, а чому ніхто не каже, яке красиве це видання?! Це перевидання, що вийшло у в-цтві Жорж. Окрім того напишу буквально два слова про книгу: трилогія, космоопера. Залишу опис:Далеке майбутнє. Людство, що вступило в Еру Відновлення, — на порозі чергової кризи. Однак внутрішні проблеми Імперії тьмяніють перед загрозами прадавніх таємниць безмежного Космосу…Понад двадцять років тому в Темних Шляхах безслідно зник дослідницький корабель. Служба Запобігання отримала підтвердження, що дані про древню цивілізацію, зібрані тоді вченими на покинутій планеті Фаренго, були викрадені. Слідча команда у складі двох учених та поліціянта отримує завдання знайти і розкодувати втрачену інформацію. Цілком можливо, це єдиний спосіб щось дізнатися про істот, які нещодавно атакували військову базу Зоряного Флоту. Ця штучно створена біологічна зброя може легко знищити всі населені світи. Однак можновладці Імперії більше заклопотані політичними іграми, ніж порятунком людства. І учасники команди, які виходять на слід таємничого ворога, опиняються в епіцентрі змов, заколотів та інтриг… 🍃 «Нефритове місто» — давненько на неї дивилася, але часто стримувала себе. Це темне епічне фентезі з елементами міського та пригодницького роману. У центрі сюжету трилогії (ця книга — перша) — боротьба кланів за владу, контроль над нефритом і майбутнє острова. І тут анотація:Джерело життєвої сили острова Кеконь — нефрит. Його видобувають, продають, крадуть, за нього вбивають. І впродовж багатьох років шляхетні воїни Зеленої Кістки, як-от родина Каул, використовували цей нефрит, щоб підсилювати магічні здібності й захищати острів від іноземних загарбників.Однак війни із зовнішніми ворогами скінчилися, і тепер нове покоління Зеленокостих запекло конкурує за владу над кеконською столицею, яка бурхливо розвивається. Вони дбають тільки про те, щоб боротися за частку нефритового ринку та захищати підпорядковані їм райони. У країні, де все так швидко змінюється, прадавнім традиціям уже бракує місця.Та поширення потужного наркотику, що дозволяє всім — навіть чужоземцям — застосовувати нефрит, загострює напругу між Каулами і суперницьким кланом родини Айт. Ця жорстока міжкланова війна визначить долю всіх Зеленокостих — і самого Кеконю. Колись мене життя покарає, що маю багато серійних книг, але зараз я живу життя і навіть трохи читаю!
Кличу вас на книжковий клуб у Львові, який модеруватиму 👀🗺️ Львів, книгарня Старого Лева на Стрийській, 200А🗓️ 26 березня (це четвер) о 18:30📖 обговорюватимемо книгу «Проникнення зі зломом. Посібник для початківців» Реєстрація тут. Зі слів очевидців, книга має бути не лише гарним детективом, а й дуже смішною. Тож реєструйтеся, читайте, приходьте і будемо сміятися й обговорювати книгу за чайочком разом. Лишаю анотацію книги:Ел — молодий чоловік, який обрав доволі незвичний спосіб боротьби з житловою кризою. Він — інтрузер, сквотер, прокрадається у будинки власників, коли ті відсутні, та… проживає там, не грабує, а навіть доглядає за житлом. Його життя та робота побудовані за правилами, тож він радо ділиться ними, розповідаючи історії проникнення у будинки, знайомство з незвичними людьми, такого собі пригодницького виживання. Так триває доти, коли в одному з будинків стається вбивство. Тепер усе зміниться: із «невинного інтрузера» він перетворюється чи не на головного підозрюваного. Тож залишається лише знайти справжнього вбивцю до того, поки Ела та його нову команду схоплять поліціянти.
А поки я готуюся до сьогоднішнього книжкового клубу, розповім вам про ще один, організований Видавництвом Старого Лева, що відбудеться у найближчий четвер:26 лютого, о 18:30, у львівській Книгарні Старого Лева на Стрийськійі будемо обговорювати «Кінотеатр "Космос"» Влада Неда.Про книгу:Коли ти працював на телебаченні у Києві, це здавалося типовим життям креативного класу. Та раптом тебе витурили з роботи й усе полетіло шкереберть. Доводиться повертатися у рідний Харків, де з допомогою давніх друзів вдається влаштуватися працювати кіномеханіком у старий кінотеатр на околицях. Крутити фільми у «Космосі», що ледь зводить кінці з кінцями, — зовсім не робота мрії, та іншої однаково поки що немає. Згодом стає зрозуміло, що з кінотеатром не все так просто, і пожежа, яка тут трапилася, не випадкова. Що буде з ним далі? Хто й чому хоче прибрати його до рук?Попри складні часи, «Космос» збирає навколо себе безліч всього: кіносеанси й закриті вечірки, людей з минулого, старий щоденник з дитинства... А на тлі всіх перипетій — взаємини з містом, де зростав дитиною, та спроби зрозуміти себе теперішнього. Реєстрація тут. Книжка читається супер легко, тож ще встигаєте 😏
Моє вперше, яке відбулося ще у червні, — книжковий клуб, де книга всім сподобалася. І, як не дивно, це було дуже тепле та домашнє обговорення. Читали «Аркан вовків» Павла Деревʼянка. Довго збиралася з думками, аби з холодним розумом описати враження, проте... вони не змінилися. Враження не обросли цими глибокими фразами й переосмисленням, не відокремилися емоції від вражень чи застигли, як желе. Вони досі живі — досі радіють і сумують зі мною. І це, чи не вперше за довгий час, я кайфанула від книги. Тому не дивно, що зараз я її раджу всім. Про що книга? Якщо коротко: 1845 рік. За вікном існує Український Гетьманат. П'ятеро хлопців (Северин, Ярема, Гнат, Пилип і Савка), знайомляться напередодні їх обрання Радою Сімох осавул в один із куренів. Перед цим у джур відбувся вечір срібної, першої, клямри — уклали договір із Ґаадом, продавши свої душі й отримавши силу та можливість перевтілюватися у вовка. І тут починається вовча стежка кожного з них: разом чи поодинці хлопці роблять вибір, від якого може залежати все.Якщо ж більш детально:Я розумію, чому деяким ця частина може здаватися менш захопливою: герої ще підлітки, пів книги — це входження у всесвіт автора, і багато чого залишається закритим для читача. Але попри це, я вважаю, що книга вартісна для прочитання (бо камон, як тоді читати наступні частини?). Історія достатньо колоритна, щоб повністю відчути цю історію. Для мене герої були живими — настільки, що я повністю раділа, сумувала й переживала за них і з ними. Всесвіт виявився болісно близьким, бо попри свою альтернативність та фентезійність — багато що можна накласти на сьогодення і нічого не зміниться. Я люблю цю історію і не хочу, щоб вона закінчувалася.Якби мене попросили описати цю книгу трьома словами, то: вибір, українськість, світло.І рандомний фан факт: я не гуглила жодного архаїзму, хоч і не вважаю себе знавчинею в цьому.Кому читати? Всім! Всім, хто читає українських авторів. Всім, хто любить фентезі. Всім, хто читає темне фентезі. Всім, всім, всім, кому навіть це не подобається/не читає! Бо попри певну типовість жанру, книга не залишить байдужим.
ВЕЛИКИЙ ПЕРЕКЛАДАЦЬКИЙ ЗБІР Я долучаюся до дуже важливого збору для мінометної батареї: хлопцям з 24-ї омбр імені короля Данила, де служить мій друг Діма, потрібне авто для виконання бойових завдань.Цього разу до мене долучаються п'ять прекрасних перекладачок, і ми розігруємо аж 🤍 неймовірних книжок!До кожної йтиме листівка з підписом перекладачки 🥰За донат всього у 200 грн ви маєте шанс виграти:🥰"Наречену" Алі Гейзелвуд у моєму перекладі;🥰"Останню зупинку" Кейсі Макквістон у перекладі Катерини Корнієнко;🥰"Неявку" Бет О'Лірі у перекладі Аліни Савіцької (блог cozy books and tea)🥰"Паперову принцесу" Ерін Ватт у перекладі Еліни Чуби (блог тут живе перекладокиця);🥰"Зіткати світанок" Елізабет Лім і "Ловця мечів" Кассандри Клер у перекладі Ганни Литвиненко;🥰 "Зірки і дим" Марі Лу у перекладі Юлії Плоднік (блог bookish translator).➡️ Для участі в розіграші потрібно задонатити суму, кратну 200 грн, на цю банку: https://send.monobank.ua/jar/7A8dNAQ8kZНомер картки банки: 4441111124165865🤍Що вищий донат, то більше шансів! Загальна сума велика, тому будь-який донат дуже важливий!Інформація про основний збір є в інстаграмі Діми.А ще я дуже прохатиму вас поширити цей допис, бо я вперше збираю таку велику суму, і розголос дуже потрібен. Ось пост в інстаграмі, який можна репостнути. І не забудьте підписатися на блоги чудових перекладачок, лінки на які я залишила вище 🥰
У кожній гривні — відлуння громової люті. Станьте його частиною, долучившись до збору читацької спільноти «Книголють 2.0»!Немов Райджін, міфічний бог грому й блискавок, наші захисники нищать ворога з небес: щоправда, в куди ефективніший спосіб — дронами.Ми та інші книгарні Старого Лева відкриваємо допоміжну банку на 40 000 грн, аби підсилити загальний збір на 1,5 млн. Кошти підуть на потреби новоствореного FPV-підрозділу в складі 2 МБ 116 ОМБР, який нині боронить Харківщину.Потреби: DJI Mavic 3T — 3 шт.; DJI Mavic 3 — 3 шт.; Батарея для радіостанції Motorola DP4400 — 100 шт.; Акумулятор для DJI Mavic 3 — 50 шт.; Powerbank 10000 мАг — 50 шт.; Термінал Starlink — 5 шт.; Електростанція Ecoflow Delta 2 — 5 шт.; Інверторний генератор 2 кВт — 5 шт.💰 Загальна ціль: 1,5 млн грн💸 Наша ціль: 40 000 грнСеред усіх, хто задонатить від 200 грн, розіграємо приз в одні руки. Монобанку нашого спільного збору можна знайти ось тут. Долучайтеся до збору, закликайте донатити друзів, рідних та знайомих, і нехай кожна ваша гривня стане для ворога вогняною стрілою з неба.