Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП
Añadido 06 dic. 2025

Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП

@meh_lnup
Número de suscriptores: 790
Fotos: 1,390
Videos: 21
Enlaces: 19
Descripción:
Офіційний телеграм-канал факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП
Fuente

Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП | 3 та 24 березня 2026 року на кафедрі агроінженерії та технічного серві...

3 та 24 березня 2026 року на кафедрі агроінженерії та технічного сервісу імені Олександра Семковича факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУВМ ім. С.Гжицького відбувся Турнір «Farming Simulator Cup» з дисципліни «Система машина–поле" в лабораторії з точного землеробства.Метою турніру було практичне застосування знань з процесів механізації с.г. виробництва за допомогою симулятора, розвиток командної роботи та стратегічного мислення, мотивація до використання цифрових технологій в агробізнесі, створення дружньої змагальної атмосфери.Турнір проводив старший викладач кафедри Андрій Максимчук на симуляторі, на якому була інстальована спеціалізована програма. Перед турніром доцентом кафедри Оксаною Березовецькою було проведено попереднє тестування учасників, за результатами якого було сформовано команди учасників, зокрема:"Чом агро" – Чорнобай Олег, Чумак Тарас, Винник Віталій ( група Аін –31);"Агроспілка" – Заріпов Ілля, Кіндій Денис, Пискір Назар (група Аін – 32);"Дикі гуси" – Василишин Андрій, Дзюнька Богдан, Когут Валерій (група Аін-33сп).Під час турніру команди впродовж двох годин виконували завдання – створювали технологічні карти процесів, підбирали парк техніки, виконували на віртуальних полях сільськогосподарські операції, налагоджували логістичні ланцюги. Під час проведення турніру за роботою команд та дотриманням встановлених правил слідкували доцент кафедри Оксана Березовецька та старший викладач Андрій Максимчук і оцінювали їх командну роботу. За підсумками турніру перше місце отримала група Аін-32; друге місце Аін-33сп і третє місце Аін-31. Всі вони були відзначені подяками, які їм вручив декан факультету Степан Ковалишин.Окремою грамотою за активність було нагороджено студента групи Аін-32 Щербатого Максима Миколайовича, а за командні рішення та згуртованість – групу Аін 33 сп! Дякуємо всім учасникам за участь та активність.