Fuente
ЛНМУ імені Данила Галицького | ️ У ЛНМУ стартувала друга українсько-австрійська школа менеджменту бол...
540 Vistas/Alcance
2026-01-21 18:03
Mensaje №1352
⚡️ У ЛНМУ стартувала друга українсько-австрійська школа менеджменту болю 🇺🇦🤝🇦🇹21–23 січня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького розпочала роботу друга українсько-австрійська школа менеджменту болю. Упродовж трьох днів 40 практикуючих лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, анестезіології, неврології та психотерапії, відібраних з понад 600 охочих, навчатимуться сучасним підходам до лікування гострого та хронічного болю 🧠💉Освітній курс спрямований на формування базових клінічних компетенцій на засадах доказової медицини з урахуванням найкращих міжнародних практик. Формат навчання поєднує лекції, інтерактивні обговорення та практичні майстер-класи, частина яких відбувається на базі Superhumans Center.З вітальними словами до учасників звернулися ректор ЛНМУ професор Орест Чемерис, радник Посольства Австрії в Україні Мартін Мюльбахер, а також медичний директор Superhumans Center Андрій Віленський, які наголосили на важливості розвитку міждисциплінарної та міжнародної співпраці задля підвищення якості допомоги травмованим пацієнтам 🇺🇦❤️🩹Щиро дякуємо співорганізаторам та партнерам заходу — Міністерству охорони здоров’я України, Superhumans Center, Посольству Австрійської Республіки в Україні, австрійським міністерствам, Віденському приватному університету Зиґмунда Фройда, Клініці Оттакрінґ, а також міжнародним фондам і організаціям за підтримку, довіру та внесок у розвиток професійної освіти українських лікарів 🤍Українсько-австрійська школа менеджменту болю й надалі залишається важливою платформою для професійного зростання, практичного обміну досвідом та міжнародного партнерства 🌍