Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Таро без Хаосу | Марія Медова
Añadido 14 jul. 2024

Таро без Хаосу | Марія Медова

@medovamaria
Número de suscriptores: 1 234
Fotos: 1,010
Videos: 110
Enlaces: 137
Descripción:
Зв'язатися зі мною @MedovaMaria_1 Таро Академія | 4 ступені навчання | Марія Медова 🌅 Навчаю мислити як Таролог ✨ 16 років досвіду 🔱 Ставай Майстром разом зі мною! https://medovamaria.com/
Fuente

Таро без Хаосу | Марія Медова | Гірка поразка… Скільки разів я намагався боротися, захищати свої інтер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Школа Таро | Марії Медової Таро без Хаосу | Марія Медова @medovamaria
672 Vistas/Alcance 2024-10-09 06:42 Mensaje №753
“Гірка поразка… Скільки разів я намагався боротися, захищати свої інтереси, але відчуття зради стискає моє серце. Я був зраджений тими, кому довіряв, і тепер більше не маю сил. Мій світ, який колись здавався стійким і знайомим, вже ніколи не буде таким, як раніше.”Це відчуття руйнування й порожнечі навколо. Удар завданий не лише фізично, а й на глибині емоційного та духовного світу. І все ж П’ятірка Мечів не залишається тут надовго. Вона усвідомлює, що незважаючи на цей біль, залишатися в минулому не можна.Тут у діалог вступає Шістка Мечів. Вона говорить про інше — про шлях, який починається після поразки. “Так, я бачу водяний простір. Що це? Ріка чи озеро? Це вже не важливо. Мені треба вибратися звідси. Після такого краху я відчуваю, що більше не можу дозволити собі залишатися у пастці минулого.”Шістка Мечів не шукає більше боротьби — вона шукає вихід, втечу до іншого берега. Цей простір води перед нею символізує невідомість. Там, на горизонті, можливе нове життя, але зараз це лише шлях від болю до надії. “Я спустошений, але вже вільний, — говорить вона. — Я рухаюся вперед, готовий перетнути цю ріку, вийти на інший берег. Можливо, я ще не бачу, що мене там чекає, але знаю одне — більше ніколи не дозволю собі опинитися в пастці.”