Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Таро без Хаосу | Марія Медова
Añadido 14 jul. 2024

Таро без Хаосу | Марія Медова

@medovamaria
Número de suscriptores: 1 235
Fotos: 1,010
Videos: 110
Enlaces: 137
Descripción:
Зв'язатися зі мною @MedovaMaria_1 Таро Академія | 4 ступені навчання | Марія Медова 🌅 Навчаю мислити як Таролог ✨ 16 років досвіду 🔱 Ставай Майстром разом зі мною! https://medovamaria.com/
Fuente

Таро без Хаосу | Марія Медова | СПРАВА #️⃣1 Нещодавно до мене звернулася клієнтка з питанням щодо судо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Таро без Хаосу | Марія Медова Таро без Хаосу | Марія Медова @medovamaria
425 Vistas/Alcance 2026-06-04 12:44 Mensaje №1623
СПРАВА #️⃣1 Нещодавно до мене звернулася клієнтка з питанням щодо судової справи. Ситуація була серйозна, тому вона одразу попросила мене не заспокоювати її та не шукати красивих формулювань.«Скажіть чесно, як є», - написала вона. На її прохання ми дивилися ситуацію на гральній колоді. Картина складалася не надто оптимістична, а фінальною картою вийшов Туз Пік. Для мене це була досить чітка відповідь: різкий поворот, неприємне рішення, удар по очікуваннях. Словом, результат, який навряд чи порадує. Я озвучила все так, як бачила.Але далі почалося те, що насправді трапляється дуже часто👌⤵️Клієнтка почала просити подивитися ще. Можливо, є інший варіант розвитку подій? Можливо, ми чогось не побачили? Можливо, є шанс, що все складеться краще? 🤔І я її прекрасно розумію.Коли ми переживаємо за важливу для нас ситуацію, нам хочеться знайти хоч маленьку надію. Хоч один аргумент на користь того, що все буде не так погано.Ми подивилися можливі дії, поради, варіанти поведінки. Але основний прогноз від цього не змінився.Через деякий час вона повернулася зі зворотним зв'язком. ✉️Рішення суду виявилося саме таким, як показав початковий розклад. Для них це був удар!І ось про що я тоді задумалася⤵️Люди часто кажуть, що хочуть правду. Але насправді більшість із нас хоче не правду. Ми хочемо хорошу правду. 👌 Таку, після якої можна видихнути. Таку, яка підтвердить наші надії. Таку, яка не змусить переглядати свої плани.Але якщо ви звертаєтеся за прогнозом, консультацією чи будь-яким іншим поглядом на ситуацію, важливо бути готовими не лише до приємних відповідей.Інакше виходить дивна річ: ми просимо чесності, але прийняти готові лише те, що нам подобається. Мені здається, що іноді найскладніше - не побачити майбутнє. Найскладніше - прийняти те, що вже побачили.Які ваші думки?