Fuente
Max Zaichenko is typing... | Без перебільшення хочеться подякувати за підтримку та фідбек щодо трен...
134 Vistas/Alcance
2026-04-28 18:55
Mensaje №1424
🫡 Без перебільшення хочеться подякувати за підтримку та фідбек щодо тренувань, які я і так рідко публікую в соц мережах. Це щось нове для мене, а з таким фідбеком — додається ще більше цінності та мотивації. Не звертав на це увагу раніше, але помічаю, що знайомі, і просто хтось з оточення все більше відписують на сторіс, дають фідбек в житті при зустрічі. Давали фідбек, що цікаво спостерігати саме за сторітелингом підготовки до змагань. Від точки А до точки Б. Після половинки марафону щодня ловлю себе на думці, що потрібен новий виклик. План такий: • Найближчим часом йдемо з друзями робити лабораторний тест vo2max в крові. Загугліть, виглядає дуже футуристично. Давно хотів зробити. Це допоможе мені зрозуміти, яка моя пікова зона в пульсі та в навантаженнях на організм. Щоб тренуватись безпечно та з більшими навантаженнями водночас. • Зараз також на етапі вибору дати та локації куди поїду на Hyrox. Планую на осінь, потрібен час для серйозної підготовки. Новий етап виклику для мене та вихід із зони комфорту. В мріях дійти до половинки Ironman. 100% впевнений, що реалізую це в житті. Скоріш за все, це буде після Hyrox.Ще раз дякую за підтримку!