Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - maxtram - про місто і транспорт
Añadido 06 dic. 2025

maxtram - про місто і транспорт

@maxtramua
Número de suscriptores: 769
Fotos: 2,730
Videos: 74
Enlaces: 799
Descripción:
В цьому Телеграм-каналі ви знайдете короткі пости про те, що могло не увійти у відео, а також іншу інформацію, що не пов'язана із транспортом)
Fuente

maxtram - про місто і транспорт | Понад півтора місяці єдиний чернігівський маршрут на тролейбусах із ав...

Logotipo de la comunidad de telegram - maxtram - про місто і транспорт maxtram - про місто і транспорт @maxtramua
724 Vistas/Alcance 2026-03-11 08:01 Mensaje №3053
Понад півтора місяці єдиний чернігівський маршрут на тролейбусах із автономним ходом не працює. 🔹Мова йде про тролейбусний маршрут номер 1, який рушав з Діагностичного центру до мікрорайона «Шерстянка». Цей маршрут був запущений ще у 2024ому, який зʼєднав тоді електротранспортом з раніше неохопленим тролейбусом районом. Тоді на маршрут виїхали тролейбуси «Еталон Т12220», оснащені автономним ходом на 20 км. Місто пояснювало зупинку роботи цього маршрута нестачею технічного та водійського персоналу. Водночас внаслідок цього рухомий склад перерозподілили на 8 тролейбус. Для мешканців Подусівки та Шерстянки пропонується лише один автобусний маршрут 26, який за повідомленням мешканців не справляється з існуючим пасажиропотоком.📃Питання поновлення роботи тролейбусного маршруту актуалізував депутат міськради та екс-секретар міськради Чернігова Олександр Ломако. Посадовець звернувся до профільного заступника міського голови щодо відновлення «одиниці» із варіантом його подовження до колишньої кінцевої 5 маршруту на Подусівку, де раніше курсував звичайний тролейбус до повномасштабного вторгнення в 2022 році. ❗️Водночас пропозиція посадовця не відображатиме задоволення потреб жителів «Шерстянки», адже при такому маршруті тролейбус просто не заїжджатиме до цього мікрорайону і проблема не вирішиться. У свою чергу, варто зауважити, що «одиниця» була ще з початку тролейбусно-автобусним маршрутом, адже у свій час міська влада Чернігова, до якої належав тоді і вищезгаданий екс-секретар у тому числі вирішили закупили усього лише 4 тролейбуси з автономним ходом. Це явно було недостатньо для роботи "одиниці", яких потрібно як мінімум у два рази більше. #Чернігів #тролейбус 📸 KT_Alex