Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - maxtram - про місто і транспорт
Añadido 06 dic. 2025

maxtram - про місто і транспорт

@maxtramua
Número de suscriptores: 769
Fotos: 2,730
Videos: 74
Enlaces: 799
Descripción:
В цьому Телеграм-каналі ви знайдете короткі пости про те, що могло не увійти у відео, а також іншу інформацію, що не пов'язана із транспортом)
Fuente

maxtram - про місто і транспорт | Енергетична криза продовжує бути визначальним фактором роботи електрот...

Logotipo de la comunidad de telegram - maxtram - про місто і транспорт maxtram - про місто і транспорт @maxtramua
859 Vistas/Alcance 2026-01-25 09:21 Mensaje №2993
Енергетична криза продовжує бути визначальним фактором роботи електротранспорту в українських містах.⚡️Вже два тижні Київ без наземного електротранспорту, Одеса - понад місяць. В умовах повномасштабної війни росіяни цілеспрямовано вражають енергетичну інфраструктуру для порушення стабільного функціонування громад. Цього тижня через нестабільну подачу напруги тимчасово припиняється рух електротранспорту в Миколаєві та Чернігові. Так, в Чернігові повідомили про зупинку руху усіх тролейбусних маршрутів, а на маршруті 11 пустили його замінник автобусами. Місто почало спиратись на наявний автобусний парк, проте як спостерігається, він не може повністю замінити тролейбусні маршрути під час відключень. В Миколаєві ж у зв’язку із аварійними графіками відключення перевезення здійснюється лише тролейбусами PTS, рух трамваїв зупинено. Ці тролейбуси мають автономний хід до 20 км і здатні підзаряджатись через спеціальну розетку, про що я розповідав у відео про миколаївський тролейбус. Це надає змогу використовувати ці тролейбуси і під час відключень, посилюючи стійкість міського електротранспорту. 🚎Харків водночас демонструє, що в умовах щоденних обстрілів місто здатно відновлювати об’єкти, важливі для наземного електротранспорту. Після декількамісячної перерви тролейбусні маршрути 19, 20, 31, 35, 57 відновлюють штатну роботу за основними маршрутами та графіками. До цього більшість маршрутів замінялись автобусами, багато з яких були надані в рамках гуманітарної підтримки італійськими та нідерландськими містами. Окрім цього нещодавно місто почало використовувати тролейбус Škoda 24Tr з дизель-генератором. Парадоксально, але надійніше способу забезпечити роботу електротранспорту поки що в місті немає. Цей пост не про зраду, а про те, що в сучасних умовах електротранспорт потребує нових підходів роботи, щоб забезпечити його енергоефективність та стійкість в умовах загроз війни. Адже зрозуміло, що в умовах сусідства з росією безперервність роботи міського електротранспорту - це питання його виживання. Це складно, це дорого, але це необхідно для забезпечення сталої мобільності у громадах. Миколаївський приклад доводить те, що в найскладніших умовах можна придбати техніку за продуманим технічним завданням, які дозволить використовувати її в період блекаутів. #автономність #транспорт #тролейбус #Харків #Миколаїв