Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - maxtram - про місто і транспорт
Añadido 06 dic. 2025

maxtram - про місто і транспорт

@maxtramua
Número de suscriptores: 769
Fotos: 2,730
Videos: 74
Enlaces: 799
Descripción:
В цьому Телеграм-каналі ви знайдете короткі пости про те, що могло не увійти у відео, а також іншу інформацію, що не пов'язана із транспортом)
Fuente

maxtram - про місто і транспорт | Сьогодні виповнюється 76 років трамвайному руху в місті Конотоп! 21 гр...

Logotipo de la comunidad de telegram - maxtram - про місто і транспорт maxtram - про місто і транспорт @maxtramua
388 Vistas/Alcance 2025-12-21 08:41 Mensaje №2937
Сьогодні виповнюється 76 років трамвайному руху в місті Конотоп! 21 грудня 1949 року містом на Сумщині проїхав перший трамвайний вагон, що започаткувало роботу електротранспорту! Історія конотопського трамвая унікальна, адже це один із небагатьох «народних» проєктів, тобто таких, що були реалізовані за ініціативи мешканців міста. 🔹Сьогодні конотопський трамвай є гордістю міста, адже він не лише продовжує свій рух, а і поповнюється непоганими трамвайними вагонами на рівні з великими містами України. Місто цього року презентувало проєкт реновації Двірцевої площі та трамвайної мережі, що свідчить про високий пріоритет у повоєнній відбудові в Конотопі. 🔹Цього року на рейки виїхав перший остравський вагон Tatra T6A5, що ознаменувало новий етап в роботі трамвайного парку Конотопа. Сподіваюсь, скоро навідаюсь до міста та разом проїдемось цим вагоном. Щиро вітаю причетних до роботи міського трамвая в Конотопі та зичу розвитку та невпинної енергії для роботи на благо громади! #Конотоп #трамвай #Острава #T6A5