Fuente
Мавка про дорами (і не тільки) українською | Останні декілька років я стараюся активно підтримувати людей, які ство...
320 Vistas/Alcance
2026-03-12 23:32
Mensaje №2697
Останні декілька років я стараюся активно підтримувати людей, які створюють і ведуть канали в Ютубі українською. Я купую спонсорські підписки, коментую під кожним відео, якщо маю можливість (бо інколи дивлюся з телевізора), завжди лайкаю усе. Але як же мене харить, коли на мої коментарі прилітає від рандомних людей "яке лицемірство"... йоб твою мать... чому людям в кайф полити брудом, залишати негатив, коли їм щось не подобається, хоча самі найчастіше ні на що не здатні, окрім своєї "експертної" думки, яка нафіг нікому не всралася.Я не перестану повторювати - люди хочуть відчувати підтримку. Звісно людей часто мотивує фінансове питання, але в першу чергу вони хочуть бачити, що їхній контент комусь зайшов, когось зацікавив. Комусь чути нагадування "лайк, підписка і напиши коментар" як тригер. Проте, якщо ви опинитеся по іншу сторону, цікаво, за який час у вас опустяться руки, коли єдині коментарі, які прилітають "що за якість картинки/музика дурно підібрана/це вже було"В одній спільноті декілька тижнів тому я читала чат, де обговорювали дорами українською. І там одна глядачка написала "я принципово не лайкаю і не дякую, хоча дивлюся у них" і там після того було ще декілька таких повідомлень. І навіть ніхто не запитався чому... люди просто підтримали... Так важко клацнути тих 5 букв? Та йомайо, надішліть смайлик чи якусь гіфку, поставке лайк... то секунда справи, а команді то справжній крик, що їхню роботу помітили.P.S. Щось мене на довгі тексти потягнуло 😅