Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мавка про дорами (і не тільки) українською
Añadido 14 jul. 2024

Мавка про дорами (і не тільки) українською

@mavka25doramka
Número de suscriptores: 823
Fotos: 1,910
Videos: 290
Enlaces: 374
Descripción:
Особистий блог Написати особисто - @mavka_kvitka Говоритимемо про Шотландію, дорами, кіно, книги, захоплення і взагалі, що стукне у голову. У цьому місці все - чисто моя суб'єктивна думка * новини * огляди * подкасти * плани * хобі
Fuente

Мавка про дорами (і не тільки) українською | Мене не покидає відчуття, що блогери справді керуються якимись спільни...

Мене не покидає відчуття, що блогери справді керуються якимись спільними інструкціями/інструментами/методичкою….. Я розумію, що є типу тренди, маркетингові ходи… Але як же не хочеться, аби саме ця було правдою, бо тему, яку я зараз бачу довкола - «ми розійшлися». Ситуація: я мало за ким слідкую з блогерів. Але інста-рілси мені за останній місяць пидкинули купу українських блогерів, і десь 7-8 з них мали публікації в стилі «не вірю, що це кажу, але ми розійшлися після 5/10/15 років разом». Мені здалося, що то якось дивно, бо справді публікації були навіть по тексту подібні. Десь тиждень тому мені інста пропонує відео блогерки, яку я вже знаю, але давно не підписана на неї. У неї там супершлюб купу років і вона ним пишалася. Коротше, відео майже з тим же текстом про розставання. Ось тільки в кінці відео невеличка помарочка, що вони вже встигли розійтися І ПОМИРИТИСЯ. І ось я прокидаюся зранку і перше, що я бачу, блогерки, за якими я слідкую, у яких на камеру було все добре останні декілька років, і чий контент переважно будувався на стосунках - розійшлися. І тексти проговорені знову подібні. Я не параною… знаю, що дивно прозвучить, якщо скажу, що сподіваюся то все правда… але бляха. Я сподіваюся просто, що то не якась стратегія по методичці…Пс. Я проходила колись навчання у блогерки мільйонниці і тому розумію, що все може бути. Псс. Не знаю, чому мене то так зачепило… просто мені здається, що то якась дурна тема для спекуляції, якщо це вона. У мене все. Час мені вилазити з ліжка і йти займатися чимось корисним….