Fuente
Мартин Брест | Наших не запросили на цю східну війноньку. Поки ще.Ми сильні у наземни...
9 310 Vistas/Alcance
2026-03-03 06:57
Mensaje №3475
Наших не запросили на цю східну війноньку. Поки ще.Ми сильні у наземних операціях – розділі війни, який характерний нешаблонними методами, постійною зміною обстановки та їбанутой логістикой. Коли американські інженери талановито (бо довго і без проблем у фінансуванні) створюють єбєйші зразки ОВТ, якими можна закидувати з АУГ – то війна типу йде по плану. Але коли доходить до наземної операції (я не думаю, що дійде, але ж хєр його зна) – починається кошмар. І в роботі в цьому кошмарі ми – чемпіони світу.В принципі, думаю, ми би втащили цю наземку і на боці Ірану, ххха, але ну бльо – ніхто не забув ані пасажирський літак, ані тисячі Шахедів та комплетуху. Тому – їбаш їх, Донні, зроби хоч щось корисне. Нас це як мінімум розвлікає (мені друг вчора сказав, що це прояв ПТСР, ну і потім ми з ним вдвох поржалі).Наша ж наземна операція розвивається як і очікувано: скориставшись відсутністю Старлінків (охуєнний був ход) і частковою втратою керування військ противника, на деяких ділянках наші проводять відновлювальні та/або штурмові дії. Вперта українська армія хуяре п’ятий рік, не виймая, і забезпечувати таку армію – це честь.Нижче – реквізити на проєкт #42_тачки_на_ЗСУ, і повірте – армія дуже вдячна за толкові, справні та надійні машини.І я вдячний.Обняв.Приват 4149497506413618Моно 4441114443028624PayPal [email protected]