Fuente
Мартин Брест | Після смерті всі пікапи попадають в рай. І якщо є якийсь автомобільний...
6 350 Vistas/Alcance
2026-01-23 07:29
Mensaje №3457
Після смерті всі пікапи попадають в рай. І якщо є якийсь автомобільний апостол Петро – то він палюбе благоволить пікапам.Так, я знаю, що у мене профдеформація, бо я усі пікапи сприймаю виключно як «транспорт-для-війни». Нє, нє як раньше, типу «на пєрєдок», а взагалі для воєнної логістики. Зараз випадки, коли пікап вирушає в умовну кіл-зону – скоріше вийняток, ніж правило, як під час теплої лампової АТОшечки.Цей вийняток майже завжди викликаний якоюсь крайньою необхідністю «доставити» або «забрати». При цьому ББМки немає-не їде-не хоче. І тоді відбитий вояка з фразою «та йоп твою мать» сідає за руль і «на характері» робить логістику. Іноді (частіше так, чи ні) в нього літять фпвшкі. Іноді (хотілося б, щоб частіше) він навіть повертається.Тому, коли бачу пікап у місті – зазвичай починаю на ньому шукати чорні військові номери (або псевдовійськові, типу з позивним), наклєйкі, сліди скотчу на фарах та краски на склі. І коли розумію, що це просто звичайна цивільна тачка… ні, не починаю бухтєть чи кряхтєть. Бо дуже гарно знаю, що у абсолютно цивільних, але все ж таки пікапах і джипах їдуть люди, на рахунку яких – більше згорівших НПЗ, ніж у нас з Антоном Сененко – переданих в армію пікапів. Ну може я перебільшив, але чутка.А іноді у пікапах абсолютно цивільного вигляду їдуть люди, на рахунку яких – більше збитих шахедів, ніж у (тут я не придумав аналогію, але ви розумієте).Тому у мене пікап викликає якісь теплі почуття. Я пропускаю пікапи в потоці, я дивлюся на них з… вдячністю? З ніжністю? З повагою?Знаєш, я думаю, що абсолютно всім пікапам, які зараз розсікають дороги Франції, стрибають по грунтовкам ферми Кларксона в Англії або стоять в шоурумах Германіі, виблискуя натертими крилами – їм усім доведеться прийняти участь у війні. Тільки вже навряд на території України.Але це вже будуть не наші проблеми. Наші пікапи не ссуть збивати шахєди, запускать діпстрайки та їбать противника «на характері». Тому після смерті вони попадають в рай.Реквізити - нижче, і ще продублюю в коментах.Приват 4149497506413618Моно 4441114443028624PayPal [email protected]Дякую вам.