Fuente
Мартин Брест | а приміщення, бляха муха, було ось прям таке шо тре. Красота. Площа 40...
5 670 Vistas/Alcance
2026-01-16 12:27
Mensaje №3453
… а приміщення, бляха муха, було ось прям таке шо тре. Красота. Площа 400+, електрика є нормальна, причому перепрокладена. Обігрів, офігєнний під’їзд навіть для п’ятитонки, місце під гєнчікі, навіть курілка. Корочє – заїжджай, став станкі і починай виробляти боєприпаси.У приміщення була тільки одна проблема – власник. Або ні. З власниками комерційних, а тим більше виробничих приміщень ніколи не можеш зрозуміти, на якому етапі все піде по пизді. Це як з власниками хат, у яких воякі хочуть знімати… хоча ні, воякам може бути попрощє. Є шанс зговоритися на кінський цінник.- Чим займажтесь?- Металообробка.- А шо саме?- Росходнікі.- Для чого.- Для сєльского хозіяйства. Так скільки вийде за квадрат?Оборонному підприємству навіть на кінський цінник домовитися не вийде. Гроші ту не рішають, рішає різниця між страхом та грошима. З однієї сторони – всі знають, що в оборонкє бабла багато (хха), всі працівникі заброньовані по три рази, замовлень як грязі (хха два рази), і взагалі все в шоколаді. З іншої – так. Може прилетіти. А може і не прилетіти. І вся ця гамма пролітає через голову власника, як шахед над Краматорськом – швидко, громко і звично.- Точно не дрони?- Точно нє. А шо?- Та у мене ж були, на цьому об’єкті. Гарні, нормальні, платілі скока домовились, говорили шо СТО і типу тюнінг-ател’є для машин.- І шо?- Ну то бачив шо постійно якісь машини воєнні там, думав може чинять, потім приїхав спеціально, зайшов – а там дрони.- Які?- Та їбу я. Здорові такі, з пропєллєрамі на штангах.- І шо?- Шо ша?- Ну в смислє – і шо було далі?- А. Та нічо. Вигнав їх. Виселів, в смислє.- Чому?- Так прилетить же ж.- А так не прилетить?- Ну може і так прилетить. А якщо дрони – то точно прилетить.- А як їх тоді виробляти? Чим їбашить протівніка?- Та я откуда знаю.Виробничі площадкі – це найкраща ціль для противника, і суто з нижньолюдської точки зору, десь на рівні емоцій та інстинктів, я його розумію. Об’єкт йому тре для заробітка, але наявність оборонного виробництва хоча і підіймає цінник, але… ну про різницю між страхом і баблом я вже писав.І виробник не може зробити для себе ніякого висновку. Може хтось інший зможе, але не виробник боєприпасів для дронів. Нема в нього на це сил, часу та натхнення. Треба приміщення шукати.