Fuente
Мартин Брест | Я вважаю, що зараз основною особистою зброєю для тих, хто виходить в п...
6 930 Vistas/Alcance
2025-08-03 06:51
Mensaje №3351
Я вважаю, що зараз основною особистою зброєю для тих, хто виходить в поля, є дробовік.Бо в поля виходить не тільки піхота. Ще є бплашнікі різних видів і типів, плюс копатєлі, плюс евакі, ну і так далі.На ділянці "умовна ЛБЗ мінус п'ятнадцять км" шанс отримати скид ноччю або фпв у рандомну пору доби - сильно вище, ніж зустріти противника і потужно вступити з ним у стрілецькій бій. Може і є спєци, що збивають фпвху з калаши чі аркі вльот, але я не знаю, скільки тре спалити часу та набоїв, щоб цьому якось навчитися.Ще є якісь автоматні патрони проти бпла, які розлітаються у повітрі на сегменти, але я такими ще не стріляв.Дробарь дає більше можливостей при меншому часу на підготовку. Чиста матєматіка: більше свинцових кульок на одиницю об'єму повітря дають більший шанс на збиття.Помпа рулить, якщо немає напівавтомата, звісно. Я бачив, як збивають з помпи, і мені здалося, що воно якось поефективніше, ніж автомат. Ну може я неправий, хєр його зна.Ще бачив, що люди масово беруть напівавтомати з від'ємними магазинами, ну мені особисто більш удобніша класична схема, де патрікі у трубчастому магазині під стволом. Може булпапи удобніше в машині, але я з машини не стріляв, я хз.Воно дуже странно - відходити від трьохсотлітньої концепції пульової особистої зброї... але "круті часи вимагають крутих рішень" (с) мультік "Аладін".На фото - куплєний у Ібісі Typhoon Quake. Це не моє ружжо, у мене нема. Але воно класне.