Fuente
Мартин Брест | Недавно я давав інтерв’ю на УП, на якому сказав про деякі, як мені тод...
11 800 Vistas/Alcance
2025-02-05 20:41
Mensaje №3241
Недавно я давав інтерв’ю на УП, на якому сказав про деякі, як мені тоді здавалося, проблеми з електронним бронюванням. Наговорив дуростей. Нагородив зради. Це рознесли з клікбейтними заголовками. Я хочу вибачитися за це, і тому - я прошу вибачення. Це було тупо, несистемно і неправильно. Я розвів зраду там, де держава приклала масу зусиль, щоб забезпечити нашу (у тому числі і мою) роботу, там, де держава зробила максимум. Фактично я своїми необачними словами сіяв зневіру у нашу країну, а значить – говорив в інтересах ворога.Мені соромно за це. Мені соромно перед тими людьми, які реалізовували цей проєкт, і чию працю я принизив. Мені соромно перед тими, кого я особисто не знаю, але хто придумав, скерував, зробив и виколихав електронне бронювання. Так, я зробив хєрню, за яку знову прошу вибачення. Електронне бронювання в Дії стало одним з тих проєктів, які фактично врятували нашу оборонку. І замість того, щоб чесно і відверто про це сказати – я почав лити воду на млин російської пропаганди. Так, необдумано. Так, не спеціально. Але це мене не вибачає.Декілька днів тому, передивившись це інтерв’ю, я звернувся до УП з проханням зняти його, як і його текстову версію. Мені було відмовлено. Я вважав, що наніс шкоду своїми словами, і попросив їх прибрати, але на моє прохання мені відповіли: «Ми не можемо цього зробити».Я ще раз, щиро і публічно, вибачаюся і перед людьми, і перед державою, за свої слова. Останнє, чого я хочу – це розколювати наше суспільство і сіяти зневіру у країну і її вище керівництво.З соромом і повагою – Болдирєв Олег.