Fuente
Маrоvi stories | Як я сьогодні кесарево корові робила)))Для вступного опису ситуації. Є...
214 Vistas/Alcance
2026-04-07 20:41
Mensaje №5975
Як я сьогодні кесарево корові робила)))Для вступного опису ситуації. Єдине кесарево корови яке я бачила було позатого тижня і я тупо дивилась) А на минулому тижні було обговорення хто що може під час чергування на вихідні і в ніч робити. І сумно так - кесарево не має кому робити, тільки троє можуть. І я така - я можу, чо б ні. Я один раз бачила))) Бо насправді головна проблема не тому що ніхто не може, а тому що - більшість такі "ой, я бачила цю операцію тільки 10 разів, може наступного разу, якщо складеться так, що б не дуже пізно і поруч були досвідчені лікарі,я наважусь помацати як воно всередини". Утрую, але не дуже.Так ось, сьогодні сталось так, що всі хто теоретично можуть - не могли, і я так - я зроблю! Спочатку все ж намагались знайти когось, хто вже робив.не знайшли.Надавали мені порад і відправили до корови. Я стрибала від щастя до неба))) І ця блядьська скотина так перелякалась, що їй досталась я, що народила того теля самостійно, ще до того як я туди доїхала. пс. ота кобила до якій я піздувала вночі годину через затримку посліду виплюнула його рівно в той момент, коли я заїхала у двір стайні.