Fuente
Маrоvi stories | Сьогодні ввечері наша планета пройде точку зимового сонцестояння. Якщо...
44 Vistas/Alcance
2025-12-21 13:30
Mensaje №5756
Сьогодні ввечері наша планета пройде точку зимового сонцестояння. Якщо бути точними - о 17:03 за київським часом. Ми знову проживемо найдовшу ніч року. У нашій півкулі почнеться «астрономічна» зима, і можна було б написати довгий текст про символізм цієї доби і зв'язки з більшістю свят зимового циклу. Але ж ви у неділю в інтернет ходите не для того, щоб лонгріди читати, правда?Символізму дійсно повно, але головна хороша новина - дні після сьогоднішньої ночі будуть надалі тільки довшати. Світла більшатиме буквально, а наш організм, як не крути, це відчуває і цьому радіє.Зменшуватиметься відчуття суцільного тиску по вечорам, а за якийсь час ми вже не будемо ходити на роботу коли ще темно і повертатись, коли уже темно - бо світанок також наставатиме раніше. А потім ми побачимо первоцвіти і знову здуріємо від сили весни.Але це все потім, зараз нам все ще треба боротися з темрявою самотужки і допомагати іншим.Тож сьогодні нагадуємо, що цими вихідними ми продовжуємо свій збір на 15 бензопил для військових, з двома мастилами до кожної.Лишилося зібрати трохи більше 9000 з необхідних 72 180 грн. Кидайте сьогодні 9 / 90 / 900 чи просто закрийте наш збір одним донатом – і нехай ваша ніч буде повна світла і тепла🇺🇦 Карта – 4441 1111 2282 0560🇺🇦 Банка – https://send.monobank.ua/jar/Y6RLcZuN4🇺🇦 PayPal – [email protected](Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family»)#шабатшаломзбір