Fuente
Маркушин Олександр | Акції "Не мовчи! Полон вбиває!". Для чого виходити?Організатори мирних...
7 490 Vistas/Alcance
2026-02-01 10:22
Mensaje №9488
Акції "Не мовчи! Полон вбиває!". Для чого виходити?Організатори мирних акцій на підтримку полонених та зниклих безвісти – українці, які досі чекають своїх близьких із полону або шукають про них бодай якусь звістку.Матері, дружини, діти, рідні, для яких кожен день починається й закінчується очікуванням.Ми виходимо, щоб їх підтримати.Ваш символічний сигнал в авто говорить про те, що ви теж з ними.Акції по всій Україні висвітлюють ЗМІ і суспільство не забуває про полонених і зниклих безвісти. Це додає рідним сил чекати.Я впевнений, що тим, хто вийде з цього пекла, буде приємно дізнатись що українці були їхніми голосами і стояли пліч-о-пліч з родинами.Останній обмін відбувся чотири місяці тому. Про новий немає жодної новини.Тисячі українців досі залишаються у російській неволі, без голосу, без можливості нагадати про себе.Приділіть їм годину свого часу, приходьте на акції "Не мовчи! Полон вбиває!" — через одну суботу, об 11:00, Центральний парк в Ірпені.🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube