Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маркушин Олександр
Añadido 06 dic. 2025

Маркушин Олександр

@markushyn
Número de suscriptores: 12 774
Fotos: 7,270
Videos: 1,290
Enlaces: 1,790
Descripción:
Ірпінський міський голова Підписуйтеся: @markushyn
Fuente

Маркушин Олександр | Щодо ситуації з родиною переселенців Дуліч, у яких Служба у справах ді...

Logotipo de la comunidad de telegram - Маркушин Олександр Маркушин Олександр @markushyn
7 800 Vistas/Alcance 2026-01-19 08:15 Mensaje №9478
Щодо ситуації з родиною переселенців Дуліч, у яких Служба у справах дітей Ірпінської міської ради вилучила чотирьох дітей(керівник служби — Шелевей (Дордюк) Ангеліна).Мене здивувала жорстокість цього рішення комісії. Як державні службовці можуть так холоднокровно вирішувати долю чотирьох дітей, не зробивши жодної реальної спроби допомогти родині:не звернутися до благодійних фондів, волонтерів, бізнесу,не підняти питання на рівні громади, району, області чи профільного Міністерства, щоб не руйнувати, а зберегти багатодітну чудову сім’ю?Як це часто буває, за чиновників цю роботу взяла на себе небайдужа Ірпінська громада.Навколо родини Дуліч об’єдналася велика кількість свідомих мешканців, волонтерів і бізнесів — які стали спільнотою «Повернення до життя».Координацією допомоги займається захисник Ірпеня Борис Балмасов.Першочергове завдання зараз — ремонт і утеплення будинку, в якому родина змушена проживати після руйнування основного житла у 2022 році.Це старий будинок батька Олександра, який на момент перевірок був без опалення, електрики та базових побутових зручностей.Саме ці умови проживання Служба у справах дітей оцінила як неналежні та на цій підставі ухвалила рішення про вилучення чотирьох дітей з повноцінної родини — працюючих мами й тата.Так, проблеми у родини дійсно були. Але саме для їх вирішення і створені державні служби.Саме для цього їх утримують платники податків.В Ірпінській міській раді вже рік як чиновники про це забули.Всі служби виконують роль адміністративного ресурсу для мафії забудовників, а у ставленні до громади демонструють формальний підхід до роботи, байдужість і перекладання відповідальності.Хочу перепросити у Катерини і Олександра Дуліч за цю ситуацію. Ваші діти обовʼязково будуть з вами!🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube