Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маркушин Олександр
Añadido 06 dic. 2025

Маркушин Олександр

@markushyn
Número de suscriptores: 12 774
Fotos: 7,270
Videos: 1,290
Enlaces: 1,790
Descripción:
Ірпінський міський голова Підписуйтеся: @markushyn
Fuente

Маркушин Олександр | Хочу щиро подякувати Юлії Свириденко та Миколі Калашнику за оперативне...

Logotipo de la comunidad de telegram - Маркушин Олександр Маркушин Олександр @markushyn
8 800 Vistas/Alcance 2026-01-13 19:27 Mensaje №9470
Хочу щиро подякувати Юлії Свириденко та Миколі Калашнику за оперативне реагування на складну ситуацію в Ірпені.Це було надзвичайно важливо для наших мешканців — не залишитися сам на сам із проблемами в холодній громаді.Я неодноразово наголошував: рейдери, які захопили владу в Ірпені на чолі з секретаркою Макеєвою, демонструють повну управлінську некомпетентність та неспроможність забезпечити життєдіяльність громади в умовах воєнного стану.Про це я публічно й системно говорю весь рік. На жаль, ці попередження мають реальні наслідки для стотисячної Ірпінської громади.І я кажу зараз не лише про комунальні чи інфраструктурні збої. Мова йде про системну відсутність легітимного керівництва в місті-герої Ірпені, а також про моє незаконне відсторонення, яке й стало відправною точкою грабування та незаконної забудови міста олігархом Карплюком — під мовчазну згоду правоохоронних органів та їхніх кураторів серед топпосадовців держави.Все це відбувається з Ірпенем в той час, коли ми в громадах маємо зосереджувати максимум уваги на фронті, економіці, безпеці та відновленні держави.У 2022 році Ірпінь став на заваді ворогу, який прагнув захопити столицю. Наше місто фактично пожертвувало собою, стримуючи наступ. Сьогодні багато мешканців досі не змогли повернутися до своїх домівок. Але Ірпінь тримається. І Київ стоїть — зокрема, завдяки захисникам Ірпеня.Водночас сьогодні Ірпінська громада позбавлена належного захисту своїх інтересів, а держава — втрачає ресурс цілої громади.Саме тому я щиро вдячний Прем’єр-міністерці Юлії Свириденко та очільнику КОВА Миколі Калашнику за те, що Ірпінь нарешті почули. За те, що держава, попри колосальне навантаження війни, пошкодження інфраструктури, підтримала наше місто.Дякую Вам — як міський голова і як ірпінчанин!🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube