Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Малополовецьке online
Añadido 14 jul. 2024

Малополовецьке online

@malopolovetske
Número de suscriptores: 237
Fotos: 281
Videos: 18
Enlaces: 32
Descripción:
Привіт, ви завітали на тг канал Малополовецького. Запропонувати новину, пишіть @grek_ua

👥 Número de suscriptores

237
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +3

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Гоомадська організація Щит провела аналітику щодо витрат бюджетів громад Київської обл. на оплату праці та утримання голів громад. Порівняли сусідні територіальні громади та звернули увагу на те, яку частку бюджету займають ці витрати.На їх думку, високий рівень фінансування керівництва громади має відповідати високій ефективності управління, розвитку території, якості роботи комунальних служб, прозорості рішень та реальним змінам для мешканців.Саме тому виникло логічне запитання щодо Кожанської територіальної громади. Чи дійсно нинішній рівень витрат на утримання голови громади відповідає результатам його роботи та очікуванням людей?Можливо, варто особисто поспілкуватися з керівництвом громади та почути їхнє бачення розвитку. А можливо, найкращу оцінку можуть дати самі мешканці.Тож хочемо звернутися до жителів Кожанської територіальної громади:як ви оцінюєте роботу вашого голови? Чи вважаєте ви його ефективним керівником та сильним менеджером, який виправдовує рівень довіри й бюджетних витрат?
Шановні односельці!Прийміть найщиріші вітання зі святом Світлого Христового Воскресіння!🙏Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією. Саме Віра дає нам силу втілювати задумане. Віра у перемогу Добра щодня наближає нас до омріяної нашої Перемоги.❤️Адже цей Великий День – це свято прощення та порозуміння, любові та відродження, символ непохитної віри та надії на краще.💙💛Свято Христового Воскресіння ми відзначаємо у такий надзвичайно важкий та гіркий для кожного українця час випробувань. Багато наших хлопців, людей доброї волі, справжніх патріотів, героїв-захисників зустрінуть Великдень на передовій зі зброєю в руках, в окопах, на блокпостах. Низько вклоняємося та щиро молимося за них. Україна вистоїть. Україна ПЕРЕМОЖЕ. Це однозначно та без жодних сумнівів.💫У день Світлого Христового Воскресіння бажаю вам і вашим родинам віри в наші Збройні сили та наших захисників, миру Українській землі та Божого благословення!⛪️Хай Всевишній подарує нам добро та здоров’я, а гучні дзвони Великодня принесуть у кожну оселю радість, віру, надію і любов, а нашій рідній землі – благословенний мир!Христос Воскрес! Воістину Воскрес!Воскресне й Україна!З повагою,депутат Кожанської селищної ради Вадим МАЙСАК
У зв'язку з несприятливими погодними умовами, які спричинили численні обриви ліній електропередач, с. Малополовецьке вже дві доби залишалося без електропостачання.Висловлюю щиру вдячність від імені жителів с. Малополовецьке та дирекції СТОВ "Відродження" у вирішенні питання з відновлення частини електропостачання (лінії 10 кВ), яке з'явилося сьогодні о 18:05, провідному інженеру - керівнику площадки Фастівського ДТЕК Прокопишину Віктору Івановичу, інженеру Парчуку Артуру та електромонтеру Андрієнку Андрію.Працівники ДТЕК в першу чергу ліквідовують пошкоджені лінії 10 кВ, а надалі продовжать ремонт лінії 0,4 кВ.Щиро дякую Вам, за вашу невтомну працю, людяність та відданість!Ви повертаєте світло, тепло і надію в кожну домівку, на виробничі підрозділи.Низький Вам уклін, шановні енергетики, за те, що тримаєте енергетичний фронт і робите неможливе можливим.Ваша праця - це основа життя і віра в Перемогу!P.S. Шановні односельчани!Відновлення електропостачання по лінії 0,4 кВ буде вирішено найближчим часом, запасіться терпінням.З повагою, депутат Кожанської селищної радиВадим МАЙСАК
Шановні жителі сіл Малополовецьке і Тарасівка!Повідомляємо, що відповідно до чинного Положення про порядок поховання померлих, на території нашого старостинського округу встановлено єдині правила організації поховань та утримання місць захоронення.Просимо всіх мешканців ознайомитися з основними вимогами:• поховання здійснюється лише у спеціально відведених місцях;• ритуальні послуги надаються у встановленому порядку;• виділення місць для поховання проводиться відповідальною особою старостата;• самовільні поховання заборонені.☝️Особливу увагу просимо звернути на пункт 2.9 Положення, який визначає коло осіб, що мають право на поховання померлого. Деякі послуги, передбачені цим пунктом, є платними. А саме: право на поховання на кладовищах старостинського округу надається: - на безоплатне поховання громадян, які на момент смерті були зареєстровані та проживали на території відповідного населеного пункту (тобто, мова йде лише про села Малополовецьке і Тарасівка); - вихідцям сіл, які народилися на території відповідного населеного пункту, але на момент смерті не були зареєстровані та не проживали на території відповідного населеного пункту, в разі внеску безповоротньої фіндопомоги на благоустрій та утримання кладовища в розмірі 3000 грн; - іногороднім особам - в разі сплати безповоротньої фіндопомоги на благоустрій та утримання кладовища в розмірі 15000 грн. Дотримання правил необхідне для впорядкування кладовищ та забезпечення належних умов для проведення поховань.Дякуємо за розуміння та співпрацю!Переходьте на сайт Кожанськоі громади і ознайомтеся з рішенням сесії.
УВАГА ‼️ 08 серпня 2025 р. буде курсувати соціальний автобус с. Кожанка - МалополовецькеАвтобус поки буде 1 раз на місяць в тестовому режимі.ДО ВІДОМА МАШКАНЦІВ ГРОМАДИКожанська селищна рада повідомляє, що з 8 серпня 2025 року в тестовому режимі розпочинається реалізація програми «Соціальний автобус», яка стала можливою завдяки отриманню автобуса в якості гуманітарної допомоги.У межах програми селищна рада організовує безкоштовні пасажирські перевезення мешканців громади за затвердженими маршрутами з віддалених населених пунктів до адміністративного центру- селище Кожанка.Метою перевезень є забезпечення мешканців можливістю отримання адміністративних послуг у центі надання адміністративних послуг Кожанської селищної ради шляхом підвозу мешканців громади до адміністративного центру і у зворотньому напрямку.Соціальний автобус буде слідувати маршрутами: селище Кожанка-село Скригалівка, селище Кожанка-село Пилипівка, селище Кожанка-село Яхни-селище Кожанка-село Малополовецьке. З графіками руху автобуса окремо по кожному маршруту можна ознайомитися на офіційному сайті селищної ради https://kozhanska-gromada.gov.ua/ або отримати інформацію у старостинських округах громади. Маршрути та Графіки руху АВТОБУСНИЙМАРШРУТ №3 виїзд 08.08.2025 рокуселище Кожанка – село Малополовецьке-село Малополовецьке- селище КожанкаВідправлення о 09.10 із с-ща Кожанка (будинок культури)Прибуття о 10.02 у с. Малополовецьке (центр – магазин)Відправлення о 10.10 із с. Малополовецьке (центр – магазин)Прибуття об 11.03 у с-ще Кожанка (будинок культури)Зворотній рейс селище Кожанка – село Малополовецьке-село Малополовецьке– селище КожанкаВідправлення о 14.10 із с-ща Кожанка (будинок культури)Прибуття о 15.02 у с. Малополовецьке (центр – магазин)Відправлення о 15.10 із с. Малополовецьке (центр – магазин)Прибуття о 16.03 у с-ще Кожанка (будинок культури)
3/3В нашому випадку, щоб рішення було прийнято повинно проголосувати не менше 12 депутатів, а в нас проголосувало - 11.(Копію рішення для ознайомлення додаю та відеозапис засідання за посиланням https://www.youtube.comКожанськатериторіальнагромада – засідання 48 чергової сесії).Тому, я вважаю, що рішення не прийнято, питання не було досконало вивчено, детального кошторису витрат не надано, проект договору – не надано, техніко – економічного обгрунтування даного проекту – не надано, розрахунок теплових втрат об’єкту та акт обстеження Кожанського ліцею-гімназії – не надано, зі слів Лариси Скрипак – начальника фінансового відділу – переплата позики становить – 6,5 млн. грн. за 20 років, але не врахували те, що євро сьогодні вже майже 50 грн, а далі може зрости ще більше.Також потрібно зазначити, що в даному ліцеї відсутнє укриття.Як зазначив селищний голова Володимир Сажко, що існує загально - державна програма «Відновлення України», де кошти будуть спрямовані на постраждалі території. У мене запитання до селищного голови? Чи відноситься територія Кожанської громади до постраждалих територій? Відразу надаю відповідь – ні.Про що, ми далі будемо говорити? Сьогодні в нашій країні – війна, які позики? На даний час, всі кошти потрібно спрямовувати на допомогу ЗСУ для отримання довгоочікуваної нашої Перемоги.Шановні мешканці громади прохання до Вас: на майбутнє гарно думайте за кого Вам віддати свій голос, а я як депутат дане питання не залишу без розгляду і буду звертатися у правоохоронні органи про визнання та перевищення службових повноважень селищним головою Володимиром Сажко та секретарем ради Наталією Поспішною.з повагою, Майсак Вадим
Звернення від Майсака Вадима - депутата Кожанської громади.Шановні односельці!Мене, як депутата, дуже непокоїть ситуація, яка складається у Кожанській громаді. Вся робота спрямована тільки на розвиток Кожанки у той час, як занепадає наше село, шляхом закриття всіх важливих об'єктів: дитячий садочок, школа, пошта і т. д.Сказати, що мені не подобається стиль керівництва голови Кожанської громади В.А.Сажка - це нічого не сказати. Я обурений! Великою краплею мого обурення стала остання чергова сесія від 25.09.2024 року, де на порядку денному розглядалося питання про безкоштовну передачу однієї із центральних споруд села разом з 3 га землі в постійне користування, мною була внесена інша пропозиція - надати дане приміщення в довгострокову оренду на період військового стану, але нажаль моя пропозиція взагалі була проігнорована і не виставлена на голосування головою громади. Щиро дякую депутатам, які з розумінням віднеслись і принципово розумно проголосували по даному питанню. Надіюсь, що війна швидко закінчиться і дана споруда буде дуже необхідна для майбутнього нашого села. А останньою краплею мого обурення стала ще одна ситуація, яка склалася стосовно будівництва храму в нашому селі. Усі знають, що храм будується за кошти СТОВ "Відродження ", де керівником є Л. Д. Майсак. Перед початком будівництва Лариса Дмитрівна звернулася до голови ОТГ з проханням дозволити використовувати електроенергію ( з оплатою) від магазину, який належить родині В.А. Сажка і отримала згоду та обіцянку сприяти будівництву храму. Але, після прийняття рішення не по "сценарію" голови, електрику до будівництва храму зразу ж вимкнули без будь-яких попереджень та пояснень. Такі дріб'язкові репресії. Отаке "сприяння" розвитку нашого села.Наболіло! Накипіло! Годі мовчки спостерігати за тим, як поступово знищують наше село тоді, коли Кожанка процвітає!Де справедливість? Як депутат - мовчати не буду!