Fuente
Роби бізнес укр 🇺🇦 | Продуктивність — це взагалі що?Я думаю (та й не тільки я, це нібито до...
98 Vistas/Alcance
2025-08-04 07:49
Mensaje №3162
Продуктивність — це взагалі що?Я думаю (та й не тільки я, це нібито доведена теорія), що секрет продуктивності — у кількості та якості відпочинку між роботою. І ось чому це так.У теорії можна працювати 7 годин поспіль, відволікаючись тільки на туалет. Але після 7 годин вже взагалі нічого зробити не вийде, а після 3 годин постійної роботи ефективність буде практично на нулі.Оптимально: 30 хвилин — 1 година роботи 5-15 хвилин відпочинку. В ідеалі, звичайно, точно розуміти, скільки працювати. Тому що в понеділок вранці це може бути 1,5 години роботи — 15 хвилин відпочинку, а в інший час 42 хвилини роботи і 20 хвилин відпочинку. Я дещо тестую, якщо спрацює — відпишуся.Це що стосується прямо робочого часу.Тут важливо розуміти, що якщо не працювати більше, ніж здатні в конкретний момент часу і робити паузи — зменшується лінь, прокрастинація і все ось це. Не кажучи вже про те, що так працювати просто ефективніше.Ще я помітив ось що: чим довше прокрастинація і байдикування, тим складніше з нього вийти. Ось ви 20 хвилин нічого не робите — швидко повернулися до роботи. А якщо провтикали 2 години, то і до кінця дня це довести. Особливо часто таке зустрічається у фрілансерів, які виконали замовлення, а нового немає.Але якщо повертатися до питання в заголовку. Мені здається, що чим менше ти в стані «очікування», тим ти продуктивніший і ефективніший. Чекаєш на підписання клієнта? Ти не продуктивний. А поки клієнт відповідає — ти вже шукаєш інших, ти продуктивний. Чекаєш, поки ліньки мине? Ну удачі, це слизька доріжка.