Fuente
Роби бізнес укр 🇺🇦 | Три фактори, без яких ви ніколи не зможете керувати командою. Останнім...
63 Vistas/Alcance
2025-06-09 07:02
Mensaje №3114
🧨Три фактори, без яких ви ніколи не зможете керувати командою. Останнім часом у стрічці Інстаграму часто трапляються відео про управління командою, мотивацію, звільнення і, природно, найм.Всі навколо говорять, що робити і як правильно... ❗️ Однак головне питання, чому ми наймаємо, мотивуємо і керуємо, ніби відходить на другий план.І, взагалі, навіщо нам потрібна команда і персонал? Можливо, можна працювати в соло і все буде добре❓У 99% випадків відповідь одна - щоб заробити більше.Тому, коли ми спілкуємося з командою, завжди потрібно пам'ятати, навіщо ми всі тут. А не просто щоб приємно провести час вранці за ☕️.Тому ось вам мої 3 фактори зростання прибутку через управління командою:1️⃣ Підбір команди з гравців класу А і Б. Найм у штат кваліфікованих і відповідальних фахівців економить бюджет і допомагає заробити гроші, або хоча б не втратити їх. Всі гіпотези тестуються швидше, завдання і проблеми вирішуються оперативно. А значить, ви заробляєте більше.2️⃣ Повага до керівника і хороші відносини в команді дозволяють команді вкладати більше, ніж їм платять. Адже вони не хочуть підвести начальника і намагаються допомогти. Вони без задоволення, але з почуттям обов'язку будуть працювати ввечері і у вихідні, коли потрібно терміново щось зробити, або зроблять більше, ніж обумовлено в їхніх обов'язках. Копійка гривню береже, а широкий фахівець бюджет.3️⃣ Наймати нового співробітника завжди дорожче, ніж похвалити і дати премію старому співробітнику. Тому чим нижче плинність кадрів, тим вище прибуток у компанії. Історії про маркетолога за 40 тис. не в рахунок, тут своя хитра математика.🥱Здається, це такі очевидні речі. Однак, якщо подивитися навколо, то: мама, тато, брат, сват - найкращі співробітники у багатьох підприємців; найм за знайомством і порадами; історії про кидалово таргетологів і контекстологів...Тоді як говорити про управління командою, коли це нікому з малого та середнього бізнесу не цікаво зараз❓Бо не клюнув півник їх ще, і не так сильно болить, щоб щось робити.‼️Однак, якщо ви хочете збільшити прибуток, потрібно завжди пам'ятати: ваші знання і дії дають вам те, що ви маєте зараз, якщо хочете більше, потрібно діяти по-іншому (не так, як у вас в голові).