Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Роби бізнес укр 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Роби бізнес укр 🇺🇦

@makebusinessinua
Número de suscriptores: 395
Fotos: 1,450
Videos: 7
Enlaces: 2,470
Descripción:
Матеріали на тему бізнесу, менеджменту та новітніх технологій. Наш сайт: https://xn--90aamhd6acpq0s.xn--j1amh/ Криза - лише в голові! Займайтеся бізнесом!
Fuente

Роби бізнес укр 🇺🇦 | Я за партнерські взаємини Що у кожного всередині компанії відбувається...

Logotipo de la comunidad de telegram - Роби бізнес укр 🇺🇦 Роби бізнес укр 🇺🇦 @makebusinessinua
74 Vistas/Alcance 2025-04-23 09:02 Mensaje №3068
Я за партнерські взаємини Що у кожного всередині компанії відбувається - справа кожного. Але коли одна компанія спілкується з іншою - це зовсім інша історія. Модель, де «той, хто платить гроші - важливіший за того, хто отримує гроші» - дивна і на ній далеко не заїдеш.Ось, що я маю на увазі. Коли співробітник приходить влаштовуватися на роботу, у 99% випадків складається ситуація, коли здобувачеві це потрібно більше, ніж роботодавцю. Часто це так, що вже гріха таїти. Але коли якийсь топовий фахівець, якого всі хочуть, іде на співбесіду, одразу вибудовується інша ситуація, де ще й компанія має показати, що вона варта того, щоб цей фахівець обрав саме їх.Або розглянемо на прикладі замовник-підрядник. Тут виконавець може набагато більше часу витратити на переговори із замовником. Проаналізувати ситуацію, зібрати всередині компанії брейншторм на годину-дві-три, вигадати круту (чи не круту, не важливо) ідею, все це оформити в презентацію, зателефонувати, це все розповісти і так далі. Це все ще може йти у 2-3 етапи, дзвінок триває від години до нескінченності. Взагалі приклади можуть бути абсолютно різні. Актори й акторки йдуть на кастинги, їм кажуть «ми вам передзвонимо» і цього не відбувається.Так чи інакше щось десь буде переважувати. Майже у всіх цих ситуаціях, навіть якщо виконавцю/здобувачеві отримати клієнта важливіше, ніж зворотне. Тому роботодавець, продюсер, замовник вважає, що має право не передзвонювати, не відповідати на повідомлення, не давати зворотний зв'язок. Це взагалі прикол.Ні, гаразд, кандидатів на будь-що може бути багато. Припустимо, що їх так багато, що ви забули відписатися за рішенням. Припустимо, що у вас не вибудуваний цей процес у компанії - окей, нехай так. Але бувають ситуації, коли люди запитують зворотний зв'язок. Із 20 кандидатів, таких напевно 2-4 людини. Решті не передзвонили, вони забили. Але хтось запитує зворотний зв'язок. І замовники, роботодавці думають, що можуть і на таке не відповідати. Це взагалі нонсенс.Якщо в нас виникає така ситуація, що ми зробили комерційну пропозицію, витратили час, нам нічого не відповіли, ми обов'язково нагадуємо. Нерідко люди згадують і ми підписуємо договір. Нерідко пишуть, що вибрали інших або поки що відклали, теж ок. Але бувають екземпляри, які нічого не відповідають. Це для нас показник, що нам пощастило, що вони не стали нашими клієнтами. Тому що вони не в курсі про партнерські взаємини, про банальну повагу, і з ними довгої роботи не побудувати.Треба сказати, що ми теж усяким грішимо. Можемо не відписатися за рішенням, забути. Але якщо нас запитають «а що там із рішенням», то не виникне ситуації, що людина чекає відповіді понад годину. Протягом години вона отримує або відповідь, або термін, коли вона отримає рішення, якщо ми його ще не ухвалили. Усе дуже просто.