Fuente
Makarlelo | дуже прикольно, шо коли ти нарізаєш відос на людському сервері, наприк...
2 200 Vistas/Alcance
2025-05-17 18:18
Mensaje №2022
дуже прикольно, шо коли ти нарізаєш відос на людському сервері, наприклад як люксор мій, то це не викликає такі коменти, всі пишуть пограй на офі пацан, ти такий слабак, хуйня твій серв. А коли ти записуєш офіціалку то тобі пишуть, бля тут перестрілки одні і чот скучно(хоча 90% відосів по расту це перестрілки стінка на стінку, ніхто не юзає вертикальний геймплей), ну крч калл чєл, а чо на свому сервері не граєш?я от не пойму, чо мені робить то, я хз просто, може нада на креатів х20 сервері навалити, ну шоб там телепорти були, ну для екшена хз, давайте крч ви будете мені відос нарізати, шоб ну видаляти скучну херь, заодно і не нада буде цей калл на ютуб грузити(там і так вистачає тун тун тун сахура і шпіоніра голубіа), зразу передивитесь 60 годин геймплею раста, кайфанетеМожете зверну не читати, мені на самом ділі нада постити сюди шось, так шо я вам навалюю на вентилятор, сьогодні чілюсь в пиві, завтра продовжую нарізати перестрілки з дерева і жарти про печиво яке впало в сільський туалет (я комік мені 5)