Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ МАГНАТ ✙
Añadido 14 jul. 2024

✙ МАГНАТ ✙

@magnat_ua
Número de suscriptores: 17 604
Fotos: 851
Videos: 460
Enlaces: 262
Descripción:
Міністр Культури. Позивний Магнат. Підтримка каналу: 5375411212556943 Paypal: [email protected] Зв’язок з адміном/співпраця: @magnat_ua_bot Щось термінове? Пишіть сюди @radio_bimba (модератор, бан/розбан)
Fuente

✙ МАГНАТ ✙ | Перший варіант можливий тільки, якщо на росії відбудуться якісь катакл...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ МАГНАТ ✙ ✙ МАГНАТ ✙ @magnat_ua
5 100 Vistas/Alcance 2024-11-04 21:57 Mensaje №2292
Перший варіант можливий тільки, якщо на росії відбудуться якісь катаклізми чи буде летіти на нас ядерка і зірветься над москвою. Найменш реалістичний варіант.Другий варіант цілком можливий, коли світовим політикам зірве дах і стопу не буде. Потім проснеться Бог і скаже, ви шо там охуїли черті і зробить нам Reset.Переходимо до приземленіших варіантів, відкидаючи варінат можливості третьої світової. Вона більш до другого варіанту підходить.Третій варіант, кацап продовжить вести бойові дії з ціллю змусити нас піти на перемир’я або капітулювати. Цілі ворога зрозумілі.Як тут бути нам? Нашій нації потрібно ожити, тобто прокинутися себто подорослішати. Зрозуміти, що реальність для нас може бути максимальна хуйова. Вирішить це тільки ментальне переродження нації, єдність, розуміння відповідальності кожного, хто тут залишився. Концептуально все може змінитися в одну мить. Влада- це всього навсього відображення справжнього портрету нації, тому всі стрілки в першу чергу ми направляємо на себе, не приємно, правда? Дальше дальше багато спорту та навчання, освоєння технологій. Створити свого роду Спарту. Кожен на своєму місці стає воїном (бізнес, політика, армія, соціальний працівник) і розуміє за що ми бʼємось і яка наша кінцева мета. Якщо змінитися низ, зміниться і верх (метафора). Моя думка, що верх без низу не зміниться ніколи.Четвертий варіант. Найгірший для нас можливий сценарій. Тому що за перемирʼям підуть вибори та розборки, хто не так воював, недостатньо зробив, розшатування суспільства, що потенційно може перерости або в громадянську війну або військову революцію. І тут коли ми будемо слабкі і без єдності, росія реалізує свій першочерговий задум.Пʼятий варіант. Мир на будь-яких умовах, це втрата державності, перетворення в аналог Білорусії у кращому випадку. Мав би бути і шостий варіант де ми перемагаємо, але це я включив у третій варіант. Тому надобраніч сонечки. Перемога чи поразка залежить буквально від кожного з нас. І чим швидше ми це зрозуміємо тим швидше відбудеться те чого ми всі так прагнемо і хочемо. Підписатись. ✙ МАГНАТ ✙