Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тезер
Añadido 14 jul. 2024

Тезер

@macotezer
Número de suscriptores: 14 616
Fotos: 3,410
Videos: 115
Enlaces: 2,570
Descripción:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
Fuente

Тезер | Угод в VIP як бачите дуже багато.Це статистика тільки по відпрацьовани...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тезер Тезер @macotezer
3 800 Vistas/Alcance 2025-01-31 12:45 Mensaje №1971
Угод в VIP як бачите дуже багато.Це статистика тільки по відпрацьованим угодам, а загально сигналів було в рази більше, просто не всі угоди доходять до ТВХ.З цих сигналів був день, коли було 44 сигнальних угоди, які в сумі принесли +1 164%, але це просто комплекс досвіду і фарту.❗️Що хочеться сказати одразу: 1. Ми не продаємо кнопку "бабло", і не намагаємось одягнути на вас рожеві окуляри. Не думайте що ви знайдете в віп і гроші потечуть рікою.В ВІП буває і таке коли декілька днів ми ловимо тільки стопи, або декілька днів взагалі не заходимо в позиції, тому що я даю сигнали тільки тоді коли бачу що з'являється можливість заробити - це все частина роботи трейдера, 100% вінрейт і золоті гори продають тільки скамери та інфоцигани.❗️2. Якщо хочете вступити - я рекомендую вступати тільки якщо у вас вже є досвід в торгівлі і ви здатні самостійно приймати рішення, або ви торгуєте в нуль довгий час, тому що я 2-3рази на тиждень проводжу стріми не тільки з оглядом ринку а й розбираю теми які цікавлять підписників для того щоб допомогти кожному отримати нові скіли та знання в торгівлі.❗️3. Я даю сетапи і свої думки по ринку з чіткими правилами яких потрібно притримуватись якщо ви хочете торгувати по моїм сетапамДля тих хто бажає вступити - @tezervipТакож хочеться провести підсумок цього місяця:Початок був дуже гарний, але друга половина місяця видалась паршивою, багато спекуляцій зі сторони новин та інагурації Трампа, не зрозумілі рухи ліквідності - і все це зрозуміло що відбилось на статистиці, тому що було дуже багато мінусових угод, або угод які закривались в б/у.Що стосується наступного місяця:Історично для BTC це найкращий місяць, тому сподіваюсь на те що лютий місяць принесе нам ще більше профіту та адекватного ринку.Обняв підняв❤️