Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня
Añadido 06 dic. 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Número de suscriptores: 579
Fotos: 1,910
Videos: 161
Enlaces: 119
Descripción:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Fuente

Енергії дня | 15 січня. Доброго морозного, навіть, сильно морозного ранку! Ми знаход...

Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
182 Vistas/Alcance 2026-01-15 05:56 Mensaje №5015
15 січня. Доброго морозного, навіть, сильно морозного ранку! Ми знаходимося на півночі України, то в нас сьогодні - мінус 20 вночі. Памʼятаю, коли це була нормальна і звична температура для Києва. І що батареї не дуже були гарячими, і води на 9 поверсі, на якому ми жили не було 24/7. І світло пропадало. Все було. І ми вижили, і, навіть, не розуміли, як буває інакше. Але тоді не було війни, не було постійних обстрілів, нервових повітряних тривог. Але вірю, що і цього разу ми витримаємо. Головне зараз усі сили та енергію направити на те, щоб жити, щоб вберегти себе від простуд, грипу, від нещасних випадків на льоду, від «переїдання» інформації. Для цього треба повністю сконцентруватися на тому, що робиш, ставити собі конкретні задачі, розуміти, який результат хочеш отримати і з якою метою. Намагайтеся весь час задавати собі питання: навіщо це мені, особливо тоді, коли в черговий раз намагаємося «видати на гора» свою «експертну» думку. Навіщо? В світі стільки цікавого, куди варто йти і куди ми йдемо, коли не відволікаємося на пусті балачки між собою чи в соцмережах. Зараз для нас відкрита скарбниця знань людства, до якої є доступ практично безперервно, а ми витрачаємо час на ігри в телефоні, наприклад, або щоб облити брудом когось незнайомого. Це дійсно є супер завданням життя?Вже писала про низькі та високі вібрації в яких ми живемо і які формують наш достаток, благополуччя, баланс життєвих сил, які відповідають за рівень щастя в нашому житті. Низькі - це коли ми весь час намагаємося вбити час, постійно всім невдоволені, коли бачимо тільки погане, коли налаштовуємо себе на те, що всі нам винні, розмовляємо матом, між іншим. Високі - це прагнення бути здоровим, кохати, любити, допомагати, бажати, будувати своє життя і бути оптимістом. Низькі вібрації - це чекати коли за тебе хтось щось зробить, ще й безкоштовно, високі - робити самому, бути дорослим і власноруч вирішувати свої проблеми, а головне не створювати їх собі і іншим. Низькі вібрації ведуть вниз. Високі - вгору. Саме тому так відрізняється якість життя практично всього людства. І це, як ви розумієте, не про гроші і їх кількість. Сьогодні повинен бути дуже світлий день з чистими енергіями. Можна багато чого зробити, якщо точно знати чого хочеш, побудувати маршрут до своє мети і йти заданим курсом. Не звертати з дороги, не відволікатися на дрібʼязкові негаразди. Йти вперед. Сьогодні все буде виходити саме так, як ви задумали, як ви захотіли і з якою швидкістю будете рухатися. Ставте цілі і досягайте їх. Все вийде! Добре буде йти робота з грошима. Тож не забудьте частинку задонатити на потреби війска. Гроші повернуться примножиними. Дякуйте воїнам, дякуйте рятувальникам, медикам, електрикам, всім тим, хто дає вам воду та тепло, хто вивозить сміття, хто піклується про вас. Будемо вдячними, будемо щасливими. Спробуйте! Щастя всім! P. S. Ще одна порада, як підняти життєві сили та скинути напругу через запахи: візьміть пакетик ванілі, розкрийте його і насипте десь на кухні. Одразу стане трошки радісніше, а там і день складеться.