Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня
Añadido 06 dic. 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Número de suscriptores: 579
Fotos: 1,910
Videos: 161
Enlaces: 119
Descripción:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Fuente

Енергії дня | 6 січня. Доброго ранку!! Вітаю всіх з Водохреще! Бажаю чистоти тіла, д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
224 Vistas/Alcance 2026-01-06 06:25 Mensaje №5002
6 січня. Доброго ранку!! Вітаю всіх з Водохреще! Бажаю чистоти тіла, думок, задумів! Сніжить! В цьому році зі снігом точно повезло. І ще його буде і буде. По прогнозу ще й морози насуваються. Зима. Цей тиждень наповнений силою можливостей, не пропустіть їх і нехай негода не стає нам на заваді. Удача буде у всіх, хто не зупиняється і йде до своєї мрії, сподіваюся вона у вас є. Не та, яку ми озвучуємо, а та, яка є в підсвідомості. Бо зараз будуть виконуватися тільки ті бажання, які йдуть від серця, а не голови. Тому весь час закликаю чистити себе від поганих думок, від тривоги, від всього, що приносить дискомфорт, а також дурних звичок, які псують здоров’я та життя. Сьогодні день пройде саме як відображення всього, що є у вас в середині. Більше хорошего, позитивного і день такий буде, а більше недовіри, тривоги, тож не ображайтеся. Зараз взагалі дуже добрий період міняти свої звички, відходити від старих традицій, а також створювати нові. В нас є стара традиція окунатися в ополонку. Подумайте, чи так це важливо для вас зараз? Я ніколи не була прихильником цього. А зараз тим більше. Але вирішуєте ви і тільки ви. Це ж ваше здоровʼя. Та й погода така, ніби застерігає. Сьогодні добре бути в теплі, пити гарячий чай або глінтвейн, займатися своїм майбутнім, дякувати тому, що в нас є та радіти життю. Ми весь час говоримо про те, чого нам не вистачає. Раджу проаналізувати, а що ви маєте. І коли це робиш, розумієш наскільки ми багаті і що для досягнення своїх основних цінностей, гроші не головне. Війна це ще раз доказала. Ввечері енергії зміняться і тоді треба буде слідкувати за настроєм, за тоном наших розмов, за словами. Бо все, що піде сьогодні ввечері і протягом завтрашнього дня, піде назавжди. Майте спокійний день. Допомагайте війську в будьте щасливими. Робити це потрібно щодня, тоді і будуть відчутні ті зміни, які допоможуть нам вийти на вищий рівень. Тож щастя всім!