Fuente
Енергії дня | 30 грудня. Доброго ранку! Світ бурлить, кипить, шипить, а результату н...
191 Vistas/Alcance
2025-12-30 06:02
Mensaje №4989
30 грудня. Доброго ранку! Світ бурлить, кипить, шипить, а результату немає, як я вам і писала раніше. Не буде жодних рішень ніяких переговорів, окрім тих, що знову брехня та недолугість править світом. У мене є погана новина: в новому році вся брехня вийде на поверхню, стане очевидністю, а не припущенням і нам буде дуже боляче, але почнеться очищення від бруду, в першу чергу ментального. Є таке припущення, що Всесвіт втомився від брехні і почне з цим боротися дуже активно. Ось тоді і буде рух. Тож не варто витрачати дорогоцінну енергію, якої в нас не так і багато, на оці переживання, розмови та припущення. До кінця цього року залишилося всього два дні, тож краще підбийте підсумки, зрозумійте, що було важливого в цей рік, як само він минув для вас, що відбулося, а що ні. Для вас особисто, для вашої родини, оточення. І що хотілося б залишити в ньому назавжди і не тягнути в наступний, а що обовʼязково зберегти. Сьогодні до полудня в нас буде повно сил, які важливо не злити на метушню та пусті балачки. Бо ніщо так не вимотує, як хаотичний рух. Намагайтеся впорядковувати своє життя. Зараз так багато чинників, які заважають це робити: і повітряні, і відключення світла, і зникнення інтернету, і якісь інші несподівані події. Все це вчить нас бути системними, але гнучкими. Мати свій розклад, але підлаштовувати його під певні моменти. Намагайтеся опанувати це. Мені, наприклад, це дуже важко, будь-яка подія поза планом, просто вибиває з колії, перетворює життя на якусь суцільну метушню, коли ввечері розумієш, що втомився неймовірно, а зроблено - мізер. Вчимося гнучкості та впорядкуванню разом. Напишіть, як у вас, ви все встигаєте, все вдається? Може у когось є певний досвід, як це робити, діліться. Я поки що хоч трохи навчилася не злитися, якщо щось відбувається по за планом і сприймати це як час переключення на інші справи. Сьогодні пополудні прийдуть енергії відкритого серця це означає, що нам треба, в першу чергу, любити себе, своє оточення, своє власне серце і свою душу. Яка вона в вас? Бо коли ми не любимо себе, то не любимо цілий світ. Чесність, як я вже відзначила, буде правити світом в наступному році, і це, в першу чергу, чесність з самим собою. Тож варто почати з себе. Відкрийте своє серце і подивіться, а що там? Може прийшла пора почистити думки та відношення до людей? Ми всі зараз невиспані, невпорядковані, невпевнені в собі, роздратовані, частіше ненавидимо, ніж любимо. Спробуйте поміняти для початку своє відношення до людей, не лізьте в тупі драчки, не засуджуйте нікого, сприймайте світ з позиції добра, хоча нас весь час вчили як раз ненавидіти, особливо моє покоління. Переключайтеся. І ви побачите, як змінюється світ. Допомагайте війську, дякуйте їм, а також волонтерам, рятувальникам, медикам. Вони як раз роблять свою справу з позиції любові та добра, бо мають небайдужі серця. Майте і ви. Щастя всім!