Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня
Añadido 06 dic. 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Número de suscriptores: 579
Fotos: 1,910
Videos: 161
Enlaces: 119
Descripción:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Fuente

Енергії дня | 13 грудня. Вітаю, друзі! Найголовніше, чому ми вчимося зараз, це - бер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
148 Vistas/Alcance 2025-12-13 07:00 Mensaje №4943
13 грудня. Вітаю, друзі! Найголовніше, чому ми вчимося зараз, це - берегти енергію, яка, як ми зараз розуміємо, повинна з чогось братися і кудись віддаватися. Згадаймо шкільний курс: «…енергія в замкненій системі не зникає і не виникає з нічого, а лише перетворюється з одного виду в інший (наприклад, потенційна в кінетичну, хімічна в теплову), причому загальна сума всіх видів енергії залишається незмінною». Отже, для того щоб вона зʼявилася, потрібно джерело живлення. Раніше ми ніколи про це не задумувалися, бо всього в нас було вдосталь. Що робити з електричною нам не зовсім зрозуміло, чим можемо, тим собі і допомагаємо. А от енергію внутрішню, яку потрібне також постійно підтримувати, ми можемо опанувати. Для цього є різні способи. Але сьогодні хочу не про це. А про те, куди ми її і як витрачаємо, на що перетворюємо. Енергії сьогодні буде, навіть, забагато. І потрібно знайти для неї вихід. Бо інакше вона перетвориться на агресію, на роздратування, на злобу. Сьогодні субота, і більшість з нас поруч з близькими, рідними. Тож слідкуйте за тим, щоб це роздратування разом з агресією не поранили ваших рідних. Звертайте увагу, навіть, не на слова, на тон, яким ми говоримо, на наші вчинки, будьте толерантними, намагайтеся знизити градус спілкування. І не провокуйте нікого, щоб не стати жертвою. Сьогодні це може відбутися миттєво. І будь-яке зауваження переросте не просто в перепалку, а й може і в бійку з наслідками, які забути буде важко. Якщо відчуваєте в собі цю агресію, спробуйте скинути її через фізичне навантаження, наприклад, прибирання. І робіть все скрупульозно та практично ідеально, інакше не отримаєте задоволення. І на дорозі будьте обережніше і як водій, і як пішохід. Все проходить в нашому житті, пройде і це. Головне, щоб потім не було боляче. Допомагайте війську. Майте спокійний день і будьте щасливими! P. S. Чудовий світанок сьогодні був. Ділюся з вами цим спокоєм.