Fuente
Енергії дня | 10 грудня. Доброго раночку! Ви помітили, що сонечко появилося на небі,...
130 Vistas/Alcance
2025-12-10 08:06
Mensaje №4934
10 грудня. Доброго раночку! Ви помітили, що сонечко появилося на небі, визирнуло з хмар, які розступилися, щоб дати йому можливість поліпшити наш настрій? І день сьогодні зі світлими енергіями. Відчуйте їх. Прийміть і думайте, формуйте своє власне майбутнє. Цього ніхто не зробить за нас. Коли в нас є розуміння як ми хочемо жити, то усі події, які відбуваються, можуть вносити свої корективи, але коли такого розуміння немає, то в нас панує хаос. А зараз такий час, що хаос будуть примусово організовувати в певну структуру, навіть роблячи нам боляче. Тож краще самим займатися цією справою: впорядковувати, прибирати, викидати зайве, звільняти місце для нового. Але є умови: нам потрібно вірити в себе, викинути всі сумніви і нічого не боятися, в першу чергу самих себе. Зневіра та боягузтво роблять нас слабкими. Бо є страх - це коли ми інтуїтивно захищаємо себе і тим часто рятуємо, а є боягузтво, яке не дає нам використати усі свої можливості, щоб досягти бажаного. Боягузтво і відсутність віри в себе - близнюки. Як тільки позбавитесь одного, піде і друге. Сьогодні буде багато різних подій в світі, я про це попереджала ще в понеділок. Вони вже накинулися на нас і будуть продовжувати це робити. Це і різні скандали, викриття, раптові новини, навіть катастрофи. Але це не обовʼязково в Україні чи тільки в України. Це ситуація в усьому світі буде така. Може знову пропадати звʼязок, лягати платіжні системи, відмінятися зустрічі, домовленості. Емоційні гойдалки та зміна настрою, головні болі - все це потрібно пережити. Як? Не занурюватися! Дуже простий рецепт. Залізете в усе це і нервовий зрив чи сердцевий напад гарантовано. Подумайте, чи потрібно воно вам, якщо ви не вмієте реагувати на все з холодною головою. І не з ким не сперечайтеся. А хотітися буде до нестями. Нічого не виграєте, а от стосунки, настрій, а інколи і свою репутацію точно спаплюжете. Більше дихайте, гуляйте на свіжому повітрі, ходіть пішки. Я сьогодні вранці не могла надихатися. Пішли гуляти з песиками з самого рання, аж ніс замерз. Так ми скучили за сонцем. Гуляйте і думайте про своє майбутнє. Все колись закінчується. Закінчиться туман в наших головах, словах, вчинках. І навіть війна закінчиться, обовʼязково. І нам треба не тільки розуміти як ми будемо жити в нових умовах, а вже зараз формувати фундамент нашого майбутнього життя. Тож ж чим займатися. Допомагайте війську, бо без тих, хто зараз на фронті, наше майбутнє не зможе бути майбутнім вільних людей. Допомагайте чим можете. Вони повинні відчути нашу допомогу. І замість величезної кількості смаколиків, які зараз на свята будуть іти на фронт, а там їх і зараз вистачає, бо волонтери працюють, задонатьте на автодля 225 ЗРК на Харківському напрямку. Щоб не шукали, даю картку волонтерки, якій довіряю. І стережіться обману. Зараз активізувалися аферисти всіх ґатунків. Будьте щасливими і бережіть себе! 4441111128188228.