Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня
Añadido 06 dic. 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Número de suscriptores: 579
Fotos: 1,910
Videos: 161
Enlaces: 119
Descripción:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Fuente

Енергії дня | 8 грудня. Доброго ранку! Вітаю усіх з початком нового тижня! Турбулент...

Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
160 Vistas/Alcance 2025-12-08 06:37 Mensaje №4929
8 грудня. Доброго ранку! Вітаю усіх з початком нового тижня! Турбулентність подовжується. Тож сильно не розслабляємося. На цьому тижні нас очікують приголомшливі новини, чергові скандали, маніпуляції з грошима і ще повно такого всякого. Як пожити цей тиждень у відносному балансі? Головне - не нервувати, не мучити себе, не наполягати, займатися своїм здоровʼям та творчістю. Чим більше ми зараз будемо занурюватися в мистецтво, музику, театр, малювання, вишивання, майстрування, а також заняттям медитаціями, йогою, тобто свідомо наповнювати себе здатністю творити красу та розуміти своє тіло, тим спокійніше ми пройдемо і наступний тиждень і весь грудень. В такі часи живемо. Намагаємося забути, що ми втомилися, що нам важко, що все набридло. Нам зараз треба менше давати собі завдань, більше відпочивати, не намагатися переробити всі справи одночасно, вирішити все те, до чого не доходили руки, або ми відмахувалися протягом року. Не варто. Все, що ми змогли або захотіли зробити, ми зробили. Тож випишіть все, що хотілося і все, що зроблено. Який список довший? Подумайте і проаналізуйте чому. І задайте собі питання: а це все дійсно вам потрібно? Якщо все це виконаєте, ви будете щасливими? І скільки в списку невиконаного винні ви самі, а скільки обставини? І ще одне - намагайтеся зараз практично повністю відмовитися від алкоголю і всього, що дурманить голову. До речі, чудовий час, щоб все це кинути назавжди. Зараз так багато туману, не добавляйте його. Туман завжди розсіюється і стає чітко видно де хто є і хто є хто. Не робить дурниць, бо будете жалкувати. Ми живемо в часи, коли все стрімко змінюється. І це треба просто прийняти. І йти в потоці, а не проти нього. Менше виділяти часу на горювання, більше на пошуки рішення із склавшихся обставин. Бо часто саме ці обставини складаються так, що нам буде неприємно, боляче, а потім розуміємо, що це на благо нам. Розумію, що війна вносить свої корективи. І це означає, що треба бути гнучкіше. Треба завжди мати план Б, а може і В. Скоріше приймати рішення, використовувати те, що маємо собі на благо, а не вперто, долаючи всі перешкоди, з останніх сил робити те, що намітили. Є принципово важливі речі, але й те, що можна перенести. Важливо розуміти і відрізняти де говорить наша впертість, а де розум. Сьогодні енергії дня залежать від того, яким ви бачите світ. День пройде супер позитивно, якщо ви дивитесь на все з оптимізмом і вірете в себе. Якщо скрізь бачите одне лайно, то і день буде доверху наповнений саме ним. І події з нами будуть відбуватися згідно цього принципу. Сьогодні Всесвіт ніби віддзеркалює наш внутрішній світ. І люди нам будуть зустрічатися саме такі, що покажуть якими ми є зсередини. І завдяки цьому можна побачити в собі те, чого не бачимо, бо не хочемо чи око замилилося. Тож якщо сьогодні всі злі та неприємні, то ми саме такі і притягуємо собі подібних. Я бажаю вам зустрічати сьогодні тільки добрих, щирих, відкритих та щасливих людей. І нехай це заохотить вас допомагати війську, підтримувати всіх, хто потребує нашої підтримки, дякувати за все, що маєте. Усміхніться цьому світу та самому собі, обовʼязково отримаєте усмішку у відповідь. Так працює дзеркальний день. Щастя всім!🕷️🕸️ 19 місячний день08 грудня 19.45 ➡️ 21.10 09 грудня. Звертаю увагу, що 19 день прийде ввечері! 🌖 в знаку Лева з 04.51Нам захочеться бути благодійниками, публічними особами, захочеться слави та відомості, а ще бути благородними та робити подарунки. Це несе енергію. Символ: Павук. Павутиння.